Wpis z mikrobloga

#!$%@?, ludzie. Chciałem się podzielić z Wami czymś niezwykłym (przynajmniej dla mnie xD). Od paru lat chodziła za mną kreskówka, którą kojarzyłem z czasów bycia gówniakiem. Jedyne co pamiętałem to fakt, że leciała na TVN, chyba miała jakiś motyw walki z kosmitami i była dość mroczna. Oprócz tego miałem mglistych kilka sekund eksplozji (które wtedy według mnie były bardzo dobrze zrobione i to zapadło mi w pamięć) i jeden konkretny moment w głowie. No i tak mijało sobie ostatnich parę lat, nagle sobie przypomniałem, zapomniałem, czasami spróbowalem poszukać, ale nie miałem pomysłu jak. Aż przychodzi dzień dzisiejszy. #!$%@?łem się, wpisałem 1998-2002 cartoon shows(nie mam pojęcia dlaczego nie zrobiłem tego wcześniej, teraz po prostu taka szybka myśl się pojawiła), wyskoczył jakiś link do wiki, control+f "US" (z jakiegoś powodu uznałem, że to będzie z USA). No i elo, na dzień dobry chyba pierwszy tytuł jaki tam był "Invasion America", myślę "hm, inwazja, kosmici, #!$%@?, czy to może być to?" XD Więc wpisuję "invasion america tvn" no i okazuje się, że tvn puszczał taką właśnie baję. Na yt są epizody, szybko przeskakuję po fragmentach i niby coś świta, ale niby też nie, bo wspomnienia #!$%@? mgliste, więc może po prostu rozum mi figle płata i nagina rzeczywistość. No i tak lecę po timeline na yt i nadal zagwozdka... Aż przychodzi epizod 7, to samo, przelatuję, patrząc tylko na miniaturkę jak się zmienia i nagle jakaś eksplozja, coś drgnęło w głowie, włączam, niech leci normalnie... Eksplozja. Bohater spada do fontanny, #!$%@?, momentalnie dreszcz po całym ciele, gęsia skórka. TO JEST TA #!$%@? BAJA XD Wszystko się zgadza.

Mózg człowieka to jest niezły #!$%@?. Jakby ktoś był ciekaw, co prześladowało mnie przez tyle lat, to wrzucam link.

Ocena na imdb 7,6

#kreskowki
czikibr4miki_-12 - #!$%@?, ludzie. Chciałem się podzielić z Wami czymś niezwykłym (pr...
  • 2