Wpis z mikrobloga

Jak mnie cieszy to, że zwineli go nagle, bo tak pomyślcie . Jak stawiacie sie sami gdziekolwiek to się na to nastawiacie i jestescie w jakiś sposób przygotowani psychicznie na to co się stanie, a tu tucznik był w "środku" zabawy, nie spodziewał się o tej porze wizyty policji, myślał że się nachleje i pójdzie spać w swoim łóżku, a tu myk, puk, puk, proszę zawijać mandżur i noc spędzi w zimnej celi na pryczy z wyświechtanym materacem, bez telefonu, bez kompa, bez socjal mediów i z kratami w oknach z nieznajomymi którzy mogą mu cokolwiek zrobić. Piękna noc tego 29/12/21r się zapowiedziała dla tucznika ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#danielmagical #patostreamy
  • 18
@DebikalMagikal: Nie wiem, może tak być jak piszesz, ale wydaje mi się, że zmianę nocną w ZK też tam mają, osadzą go w przejściówce, podpiszą papier o pobiorze jego rzeczy a resztą zajmą się rano, nie mam pojęcia, ale nawet jakby był w areszcie to i tak nie to samo co spać na melinie po chlaniu dobrze się bawiąc na streamie xD
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ChudyEdd: oj tak! nie mogę się doczekać memów kiedy wstajesz rano a tucznik dalej w więzieniu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) no i ta nieświadomość grubasa bo nie będzie miał kontaktu z mrugała przez najbliższe dni na kwarantannie. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°
@pavl_: I nie będzie mógł widzieć jak madki 500+ wysyłają kasę na jego utrzymanie i do tego cieszy mnie to, że mówil że zarobil ponad 20k na utrzymanie siebie i gohy we więzieniu do tego utrzymanie u2 przez rok a w kilka dni #!$%@?ł 9k jak mówił na opłaty, prawnika a do tego używki, alkohol, wyjazdy do Wawy i hoteli i z 20k nagle zrobiło się pewnie 6k nie wliczając w
@ChudyEdd: tak się mądrzysz o tym więzieniu jak to tam jest etc, a pewnie jedynie wiezienie co widziałeś to pewnie z zewnątrz albo i nie.
Teraz każdy na celi chce mieć spokój, grypsiarzy też coraz mniej, na małolatce jakby siedział to może i by miał gorzej bo gówniarze więcej cwaniakuja, ale on za stary na to, i trafi na recydywę, może i na pół otworek to będzie miał tam luz.
@musicfan12: Po pierwsze nie mądrze się tylko pisze i pisze jakie mogą być odczucia. Po drugie, owszem nie byłem i nie oglądałem z zewnątrz, to takie dziwne? ¯\_(ツ)_/¯ Ale widząc Twój wpis, ty chyba tam byłeś, więc powiem szczerze, nie masz czym się szczycić, a ja tak, bo tam nie byłem i nie będę ( ͡° ͜ʖ ͡°)