Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siemaneczko, czy ktoś próbował żelek kwaśnych od #greenout? Jakie wrażenia? Zastanawiam się nad nimi lub strongiem #cbd

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61cc39710ed247000a92280a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 10
GrubySadysta: @Kuzyno: wziąłem połowę paczki, tolerke jakąś tam miałem ogólnie. Po około pół godziny rozluźnienie, redukcja stresu, wyczulony słuch, stan fajny ale bez jakiegoś szału. Miałem jakiś tydzień temu stronga te owoce tropikalne i połówka fajnie klepła. Co ciekawe poczęstowałem różowa 2 żelkami, która tolerki nie ma żadnej, i jak czytałem reakcje niektórych to myślałem że 2 ja pozamiatają, a ona ze kompletnie nic ( ͡° ͜ʖ ͡
i jak czytałem reakcje niektórych to myślałem że 2 ja pozamiatają, a ona ze kompletnie nic ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@AnonimoweMirkoWyznania: Nie wszyscy mają dobre receptory kanna. Pamiętam jak za gnoja dużo jaraliśmy. Wszyscy zjarani jak meserszmity, śmiejemy się #!$%@? wie z czego a koleżanka obok nic. Totalnie nic. Patrzy na nas i nie rozumie co się dzieje, bo to jakieś oszukane i nie klepie. Cóż za