Wpis z mikrobloga

Czy o awokado też tak przeczytamy za parę lat?

Nieznana twarz "Wojtka" z Zanzibaru. Hotelarz skazany na więzienie

(wprawdzie skazany za inne machlojki przed Zanzibarem, ale Zanzibar też ciekawy + przypomina pewien biznes w Kambodży)

"UOKiK obserwuje działalność Żabińskiego. KNF: to nie nasza działka, możemy tylko uczulać"

Schemat jest prosty: Polak kupuje dom lub apartament, a następnie za pośrednictwem Pili Pili oddaje go innym turystom na wynajem, za co otrzymuje comiesięczny czynsz. Sam może skorzystać ze swojej własności przez trzy tygodnie w roku.

Jedną z inwestycji na Zanzibarze promowanych przez Wojciecha Żabińskiego jest Natural Park, czyli planowana setka kilkuosobowych willi postawiona w dziesięciu rzędach. Ceny - od 170 do 250 tys. dolarów, w zależności od tego, w którym rzędzie znajduje się dom i jak daleko stoi od oceanu. Budowa rozpoczęła się w ubiegłym roku. Inwestorzy mogli wpłacić część kwoty na początku, a pozostałe pieniądze po odebraniu domu.

Wojciech Żabiński podkreślał, że właściciele domów mogą liczyć na "stały dochód miesięczny, i to niemały, bo realnie 12,5 proc. w skali roku".

"A czemu taki wysoki? Bo jeśli mamy sezon przez cały rok... i do tego jesteś skuteczny w prowadzeniu biznesu... to nie musisz się martwić" - obiecywał.

#raportzpanstwasrodka #popaswpieprz
  • 15
  • Odpowiedz
@Tfor: Co mogę powiedzieć. Widziałem to na początku jak reklamował, wyjechał na Zanzi i opowiadał te swoje piękne bajeczki. Pewnie jeszcze gdzieś można znaleźć wywiady albo jego bajeczne materiały. Od razu widziałem, że to wałek. Każdy z IQ wyższym niż niski krawężnik to widzi w takich przypadkach.

https://www.youtube.com/watch?v=CjqNxkjs3Wg
Ale słabo się starał bo obiecał z tego wynika, ze tylko 12,5% rocznie a mógł obiecać 25-40% rocznie na ekologicznej farmie awokado w Zanzibarze. Nie pomyślał a zebrałby kilka razy więcej.
Chodzi o to, ze przeciętny człowiek nie zdaje sobie sprawy, ze ludzie potrafią na takie marzenia wpłacić miliony złotych. Nie setki tysięcy ale to są kwoty idące w milionach. Przy takich kwotach to lata może się ciągnąć bez żadnego problemu bo mogą płacić "zyski" inwestorom z kolejnych wpłat w kolejne inwestycje itd.
Powtarzam ciągle
  • Odpowiedz
warto wspierać pierwszy na świecie uczciwy przykład schematu, który nikogo nie oszuka. Jedyny i pierwszy na świecie, który będzie uczciwy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@adik75: oczywiście. to nasz extra super wow narodowy, sztandarowy i jedyny taki opiekuńczo-edukacyny biznes w świecie, taki nowy awokado-ŁAD i wielkie "szczenśćboże" ;))
  • Odpowiedz
@adik75: 12.5% rocznie ? To powinni uderzać do show jak Dragon's Den albo Shark Tank, skoro takie mają pewne stopy zwrotu. Jak ktoś obiecuje pewny zysk z inwestycji to na 99.99999% jest to oszustwo, bo inaczej by siedział cicho i tylko spisywał umowy z zaufanymi inwestorami. Po co sobie robić konkurencję i reklamować wszędzie na czym można zarobić.
  • Odpowiedz
@darth_invader: Nie musieliby nikogo szukać bo sami by ich znaleźli. Problem w tym, że ci co by ich mieli znaleźć to nie frajerzy. Łatwiej jest zrobić idiotyczną prezentację na poziomie licealisty i wkleić tam kilka hasełek i tabelek z bredniami i frajerzy ich szukają i jadą z workami pieniędzy. Tak działają dzisiaj scamy i piramidy bo frajerów jest tak dużo, ze dla wszystkich oszustów wystarczy.
  • Odpowiedz
@Spearo: Jak dla mnie to jeśli ktoś ma dobry pomysł na zarabianie pieniędzy to będzie siedział cicho i nie rozpowiadał wszędzie, bo łatwo sobie zrobi konkurencję i tyle będzie z jego biznesu. Poza tym biznesy w krajach trzeciego świata, gdzie obcokrajowiec ma mniej praw od lokalnego kota śmietnikowca, korupcja jest wszechobecna na każdym poziomie, sądy prędzej klepną wyrok korzystny dla lokalsa (jeśli ma wtyki i da lepszą kopertę), lokalne mafie
  • Odpowiedz
@ptakdodo: Fakt, że wiele jest takich wałków ale ten ktoś uroił sobie dla odmiany, ze Polacy są jakimiś mistrzami w piramidach i scamach a tak nie jest. Nie liczymy się zbytnio nawet w tej branży. Frajerzy są na całym świecie a teraz są dobre warunki i oszuści ich kroją. Nawet znaczna część największych scamów w PL prowadzona lub współprowadzona była/ jest przez obcokrajowców. Obce nazwisko podawane jako szefa firmy i
  • Odpowiedz
@adik75: @Tfor:

Oglądałem kiedyś jakiś program na " Kanał Sportowy" i byla rozmowa z komentatorem Canal+ Żelisławem Żyżyńskim, który właśnie się tam chwalił, że jedzie na Zanzibar robić jakiś projekt. Widzę, że grubo się bawią...xD

może zainteresuje.
https://www.sport.pl/pilka/7,65039,26608987,znany-dziennikarz-wyjezdza-na-zanzibar-szansa-ktora-pojawia.html
s.....s - @adik75: @Tfor: 

Oglądałem kiedyś jakiś program na " Kanał Sportowy" i b...

źródło: comment_16407788003LNSDBN8ThNfC7lceTWEnE.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz