Wpis z mikrobloga

@jagged: ja to widzę tak: na skali z jednej strony jest BTC który niemal na pewno będzie (tylko) podwajać wartość co roku, z drugiej strony shity które dają 1000x w tydzień albo zostajesz z niczym. A pośrodku są te w które moim zdaniem warto inwestować w długim terminie. Crypto.com będzie się teraz prężnie rozwijać gdyż trafią tematem krypto to zwykłych ludzi, od kucharek, przez stolarzy do biznesmenów. Efekt "wciągania" kapitału
  • Odpowiedz
@Dymass: kupujesz VVS i wrzucasz na mining, generuje ci co sekunde kolejne tokeny których nie zbierasz przez tygodnie, a później liczysz kasę którą masz totalnie z dupy
  • Odpowiedz
  • 1
@skrzy juz ogarnalem :) w sensie vvs to ja smaze juz jakis czas, miapem reszte na wallecie, swapnalem na Tectonic i widze, ze tam na dapp od tectonica cos tam mozna claimowac, ale co i jak to nie wiem :d
  • Odpowiedz
@Dymass: to super, ja się tu udzielam drażniąc bitcoinowców xD bo chciałbym byśmy się wszyscy bogacili, jeśli ktoś ma wolny szmal i nie musi ryzykować niedożywienia rodziny to jest pieprzonym szczęściarzem że żyje w tych czasach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jagged: narazie nie, ale dobrze mieć crypto.com bo masz dostęp do aplikacji VVS finance gdzie możesz wrzucić vvs na mining, pieniążki od razu się rozmnażają, w sensie przybywa ilość, a na wartość przyjdzie poczekać. Moje vvs podzieliłem na 3/4 do kopania kolejnych vvsów, a 1/4 do kopania tonica. W tydzień przybyło o 1/65, not bad...
  • Odpowiedz
@skrzy

potrzebujesz crypto defi wallet

Nie wystarczy MM podpiąć. Ja dałem LP i staking na MMF-CRO z MM, o tym kopaniu to nie słyszałem. Kopanie VVS to jest to Glitter Mines ?
  • Odpowiedz
@skrzy: Czyli trzeba mieć w MM VVS i podpiąć MM do tego GM? Z tym x1000 to nie przesadzaj, w tej chwili kapitalizacja VVS to ponad 2 mld $, x1000 to by było drugie tyle co BTC ( ͡º ͜ʖ͡º), ale daj Ci boże.
  • Odpowiedz
@Rabarbar3: patrząc się z miejsca w którym dziś jesteśmy wydaje się to dużo, jednak uważam że porównywanie do BTC będzie coraz mniej trafne z czasem, bowiem tyle wiemy o BTC ile nas historia nauczyła, ale wchodzimy w nową erę w której projekty będą żyły swoim życiem niezależnie od ceny BTC, a rozpęd całego rynku krypto przez najbliższe lata jak sądzę, będzie ogromy, zatem coraz większe liczby kapitalizacji będą robić coraz
  • Odpowiedz
@skrzy: Też tak może być, i też by mi to odpowiadało ( ͜͡ʖ ͡€) Pożyjemy, zobaczymy.
Napisz jeszcze ile masz tego VVS i ile Ci to generuje/kopie nowego VVS.
  • Odpowiedz