Wpis z mikrobloga

#ufospam

Tak na szybko wstawiam, żeby nie było, że nie pisałem kilkanaście lat wcześniej.
Zwykle tak mam, że coś mówię, a w niedalekiej przyszłości ktoś inny na to wpada lub po prostu wpadam, ze ktos to opisal i w ogole to nie bylem pierwszy tylko inni ludzie tez tak uwazaja, więc zostawiam to zeby za pare lat moc napisac, o kurde ;] a ja pisalem w 2021.

Apropo: https://www.wykop.pl/link/6430129/nasa-zatrudnia-24-teologow-by-przygotowac-nas-na-odkrycie-zycia-pozaziemskiego/

To do czego będzie nas przekonywać NASA, to, że nie pochodzimy z tej planety i nie przybyliśmy tutaj jako człowiek którym jesteśmy współcześnie.
I nie żeby to zaraz musiało totalnie odwrócić nasze życie i światopogląd do góry nogami, że niby a co z teoria ewolucji itd. Jestesmy nadal ludzmi, po prostu mocno sie zmienilismy i nie przypadkowo.

W takim głupkowatym skrócie i uproszczeniu (w sam raz na gównowpis), wyjdzie coś w stylu:
- człowiek jako nosiciel żył i #!$%@?ł po planecie przez dawno długo, ewolucja itd. coś na wzór tego co wyjaśniono nam;
- jebneła asteroida (to znamy też), a na niej była obca forma życia;
- obca forma życia (bo wirus to wiadomo, słowo mocno negatywnie się kojarzące) spowodowała, że cały proces ewolucji zaczął #!$%@?ć jak szalony;

Nie wiem co tam wymyślą, że wirusy w nas mieszają to powszechna wiedza, więc może wykryją konkretnie jaki to wirus w nas siedzi. Powiedza, że był odpowiedzialny za taką wspólną inteligencję i parę innych rzeczy, np. nastąpił tak gwałtowny rozwój cywilizacji. Teraz to gównowpis, a jak dobrze strzeliłem / parę innych ludzi na to wpadnie / to za ileś lat to będzie niemalże religia. Słowem nic tylko kolejna papka dla mas, tym razem na podbój kosmosu.