Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@Nobody32: nie xD Kupiłem rok temu na promocji za 40 zł, uruchomiłem raz, zrobiłem wprowadzenie i sprzedałem xD To jakaś masakra, drewniana gra
  • Odpowiedz
@Nobody32: mi się tam podobał. Wielu ludzi nastawiło się na następce gothica, ale to nie ten rodzaj. Ja grałem klerykiem, mocno się trzeba zaprzeć i namęczyć na początku, ale potem to już bułka z masłem i nadmoce dawały trochę frajdy ;)
Pewnie kiedyś go dokupię do kolekcji, ale raczej nie za więcej niż 25 zeta.
  • Odpowiedz
@Nobody32: jeśli zastanawiasz się, czy kupić, bo podobał Ci się Gothic, to nie warto. Jeśli po prostu szukasz RPG w takich klimatach, to Elex jest całkiem spoko grą. Nie jakąś topką, ale zdecydowanie powyżej przeciętnej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Nobody32: warto, choć da się znaleźć tę grę nieco taniej w sklepach z kluczami. Gra jest bardzo typowa dla tego studia, ale nawet nie próbowano zrobić następcy Gothica. To gra będąca swego rodzaju powrotem do formy - jest dużo lepsza niż Risen 2 i 3. A tak to standard - ciekawa fabuła, duży otwarty świat, giniemy bardzo szybko mając niski level itp. Podstawa to ogarnięcie sterowania, tzn. nie klikamy jak
  • Odpowiedz
  • 0
@Nobody32 odradzam, wszystkie pozostałe gry PB są zdecydowanie lepsze i w cale nie odstają aż tak technologicznie. W Lecie jedyne co im wyszło lepiej to widoczki, a i to jest kwestia dyskusyjna.
  • Odpowiedz