Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 47
@jmuhha: okej, po prostu z Twoich ostatnich wpisów wyciągnąłem wniosek że Tobie go brakuje, więc jemu pewnie też i w dodatku nikt nic z tym nie robi. A no dla niektórych jest to na tyle ważna sfera życiowa że nie weźmie ślubu z laską z którą nie ma dobrego seksu. Ale może to nie o to chodzi, w każdym razie jeśli oczekujesz ślubu to może z nim o tym porozmawiaj albo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Opportunist: nikt nie powiedział że jest zdania że seks będzie zawsze, ale jeśli komuś go w związku brakuje no to trzeba coś z tym zrobić, a od tego nie jest wykop tylko seksuolog.

I polecam czytać ze zrozumieniem, bo po raz kolejny zwrócę uwagę na to, że problem z brakiem seksu wywnioskowałem po poprzednich postach autora postu, a jako że autor jest rzekomo kobietą to nie rozumiem Twojego najazdu na "myślenie
@casynowex: Tu jest problem myślowy facetów, skoro uważają, że seks będzie zawsze tak jak w fazie zakochania tak po 5-10 latach, ba po ślubie czy ciąży tym bardziej seksu nie będzie. Pogódźcie się z tym. Jest masa innych ciekawych czynności, które można robić wspólnie :P


I tu się mylisz kochana- jeśli już teraz nie ma sexow, to po co pierścionek dla faceta? Wy, baby, jesteście okropnymi egoistkami, więc i faceci czasem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Opportunist: poza tym mam wrażenie że utarcie chcesz nas przekonać, że po ślubie/dzieciach seksu nie ma co nie jest prawdą. Każda para jest inna, każdy związek jest inny. Jeśli ktoś udaje przed ślubem że seks jest spoko a po ślubie nagle go nie chce to niestety ale jest to rodzaj oszustwa i może być nawet uznanym prawnie powodem do rozwodu. Prawdą może być natomiast to, że seksu MOŻE (nie musi, ale
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Opportunist: dopowiem jeszcze że z dziećmi trochę inna sprawa, bo też głównie zależy to od charakteru obu stron i z tym jak sobie poradzą z rodzicielstwem. Niemniej znowu, jeśli uważasz że po dzieciach nici z seksu to nie jest to prawdą, a przynajmniej nie w całości