Wpis z mikrobloga

Przecież to biznes. Ta sytuacja nie powinna nawet wypłynąć do mediów. Siwy powinien spytać o rozwiązanie umowy. Prezes by odmówił i ewentualnie podał warunki rozstania. Z niewolnika nie ma pracownika. Może odszkodowanie by klub z Brazylii zapłacił. A jak nie to trudno, pracuje dalej. Wy byście na jego miejscu nie próbowali zmienić reprezentacji w zamian za podwyżkę i trenowanie jednego ze słynniejszych klubów z Brazylii? #pilkanozna #reprezentacja #pzpn
Pobierz LouieAnderson - Przecież to biznes. Ta sytuacja nie powinna nawet wypłynąć do mediów....
źródło: comment_1640564156hGHNsVQ4ymydNbP1aTc15B.jpg
  • 18
@ElijahBaley: No to dostał ofertę z Brazylii i spytał o rozwiązanie umowy. Co zrobił nie tak? Dla mnie nie w porządku jest bieganie z tym do mediów. Powinni się dogadać i wtedy dać informacje ułożona jak należy. Teraz doszczętnie zniszczono atmosferę wokół kadry i nawet jeśli ani Sousa ani Flamengo nie będą chcieli płacić odszkodowania, to i tak nie będzie trenował naszej reprezentacji.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LouieAnderson: nie zostawia się drużyny w takim momencie. Mógł poczekać aż odpadniemy z baraży, te 3 miesiące już nie zrobiłyby mu różnicy. Lepiej wizerunkowo jakby odpadł niż jak tak odszedł
@LouieAnderson: Kulesza nigdy nie był "fanem" Sousy i dla mnie wykorzystał okazję, żeby go skompromitować. Również uważam, że ten twit to jedna z gorszych rzeczy jakie spotkały polską piłkę od czasów zatrudnienia Brzęczka ( ͡° ͜ʖ ͡°). To polityczna katastrofa, jak Kulesza sobie teraz wyobraża przeprowadzenie reprezentacji przez baraże? Nie wiemy jedynie w jakiej atmosferze odbyła się rozmowa, ale patrząc o poprzednie ruchy nowych władz pzpn, sondowanie
@durielek2: Żadna zbrodnia, po prostu wystawił sobie laurkę ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiadomo, ze jak masz zarabiać trzy razy tyle co obecnie to nie ma się co zastanawiać, w dodatku pracujesz w swoim języku i w przynajmniej chwilowo - mniej toksycznym środowisku - no ale można było to zrobić lepiej
Wy byście na jego miejscu nie próbowali zmienić reprezentacji w zamian za podwyżkę i trenowanie jednego ze słynniejszych klubów z Brazylii?


@LouieAnderson: Nie, bo to słabo wygląda w CV, a znając temperament Brazylijczyków jeśli nie będzie wszystkiego wygrywał to straci za chwilę posadę. No i brazylijska piłka to nie to samo co kiedyś, do wielkiej europejskiej piłki jest bliżej z Polski.
copa libertadores


@LouieAnderson: które ma podobny poziom organizacji i prestiżu jak ostatnie Copa America. No sorry, ale po prostu się nie zgodzimy, choć rozumiem, że finansowo mu się opłacało, ale to na krótką metę moim zdaniem.
@LouieAnderson: No dokładnie, ja np robie na budowie i jak sąsiad klienta daje lepszą stawke to #!$%@?, nie dokańczam i lece do drugiego.
Jakbym był kierowcą tira i na autostradzie zadzwoniłaby agencja z lepszą ofertą to staje na środku, #!$%@? przez barierki i biegiem do drugiej pracy, chyba każdy by tak zrobił.

Zastanawia mnie skąd takie poparcie dla niego na wykopie, od samego początku i do samego końca, nawet kiedy soczystą
@azurro: Praca trenera piłkarskiego tak jak i piłkarza to praca najemnika. Pewnie jesteś kibicem jakiejś drużyny piłkarskiej i jak piłkarz grający gdzieś od juniora odchodzi po lepsze pieniądze i do innego zespołu, to jesteś jednym z tych kibiców co nazywa go zdrajca :)?

Odniosę się do twoich przykładów. Wszystko zależy na co umowa i dana sytuacja pozwala. Jakbyś dostał ofertę za 3 razy tyle hajsu to byś zapewne zapytał szefa czy
@LouieAnderson: Nie oceniaj mnie swoją miarą, często zmieniałem prace i nie jestem sentymentalny, jednak wiem, że druga robota nie zając i fajnie jest jednak mieć pewność, że nie pali się za sobą mostów. Na przykładzie budowy - bywa tak, że różnice są podwójne i nie lece jak #!$%@? na zabój, nie wszystko złoto co sie świeci, co z tego, że mi klient obieca podwójną stawke jak jest maruda i wydziwia.
Dzięki