Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Skończyłem #maxpayne na telefonie (grałem z padem dual shock 4) i jak zawsze po ukończeniu tytułu dzielę się krótką recenzją

To jeden z tych tytułów o których "nie można" powiedzieć nic złego bo zleci się tłum fanatyków gotowych bronić ulubionego tytułu do ostatniej kropli krwi

No ale tutaj dużo złego mówić nie trzeba ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gra jest naprawdę spoko, historia prosta ale bardzo ciekawa a audio i wstawki komiksowe się praktycznie nie zestarzały. Nie można tego powiedzieć o grafice, ale powiem szczerze że na smartfonie oczy nie bolą - na monitorze chyba bym narzekał, ale na małym ekranie jest ok

Niestety nie można tego powiedzieć o animacjach. Poza ruchami samego bohatera jest dramat - twarze, środowisko - widać ile ta gra ma lat, koniec i kropka.

Mechanika strzelania jest znacznie mniej drewniana niż w nieszczęsnym GTA SA, ale mówiąc szczerze na padzie gra się źle - wybrałem tryb Hard-Boiled i nieraz kląłem przez kiepsko działające sterowanie. Myślę że z myszą miałbym dużo więcej frajdy. Autoaim wyłącznie przeszkadza i nie ma sensu go używać.

Polecam tę grę. Lata temu przeszedłem druga część i powiem szczerze, że jedynka wydaje mi się dosyć odjechana w stosunku do tego co zapamiętałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak czy siak jest to jedna z lepszych gier tego typu na Androida jeśli chodzi o stosunek cena-jakosc. Przy okazji bardzo dobrze zoptymalizowana - na Samsungu S9 i max ustawieniach nie było ani jednej czkawki a i bateria nie dostała wycisku - mega
#mirkorecenzja #gry
p.....k - Skończyłem #maxpayne na telefonie (grałem z padem dual shock 4) i jak zawsz...

źródło: comment_1640561150yOKW2i5k7nX7rMLwjLxDmT.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@powaznyczlowiek: ta gra jest kanciasta i brzydka ¯\_(ツ)_/¯ lata robią swoje. Dwójka wygląda o niebo lepiej, ale jedynka jest dla mnie numerem jeden. Za historię, klimat, dialogi. Jednak remaster by się przydał. Trzeba na to zmrużyć oko.

Grałem na telefonie i jest to katorga.
Możesz na nim grać tylko na najniższym poziomie i tylko po to żeby oglądać historię. Nic poza tym, bo to nie gra będzie trudna tylko sterowanie.
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek: Bully? Co to jest?

Ja w gry gram raz na ruski rok i tylko na komputerze, inaczej niż klawiatura i myszka nie umiem. Grafika oczywiście starodawna, ale jest pełno uwspółcześniających modów, które sprawiają, że rozgrywka jest przednia. Ale ja ich nie instalowałem, wolałem poczuć klimat starej gry i jestem zadowolony
  • Odpowiedz