Wpis z mikrobloga

@sinuh Tzn wiesz, #!$%@?ę już od samego tematu maseczek. Ale policjanci podjęli interwencję. Jak już podjęli, to muszą ją jakoś zakończyć. Uznali, że chcą ją zakończyć wręczeniem mandatu, a gość stwierdził, że on sobie stąd idzie XD.
Wyobraź sobie sytuację, że drogówka zatrzymuje Cię do kontroli, gadasz z nimi, informują Cię za co zatrzymanie, że będzie mandat, a Ty w tym momencie odjeżdżasz. Jak myślisz, jak by się to skończyło?
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@mbasasello strzelaniem w instrybutor pewnie.
Ale ja mam plan #!$%@? policji. Mam podstawy żeby sobie załatwić zwolnienie od noszenia maseczki xD
  • Odpowiedz
@sinuh uwierz mi, że nas to nie #!$%@?, że ktoś nie nosi maseczki, bo ma zaświadczenie. Bo tu nie chodzi o żadne maseczki w tym momencie, tylko o zachowanie ludzi. Idziesz bez maseczki, zatrzymują Cię, legitymujesz się, odmawiasz mandatu, idzie wniosek do Sądu, chwalisz się sądowi zaświadczeniem i umorzenie. Tak to powinno wyglądać. Ale ludzie w momencie legitymowania dostają jakiegoś bólu dupy, chcą pokazać jakąś wyższość nad policjantem, popełniając po drodze szereg
  • Odpowiedz
Strach do galerii pójść.


@sinuh: Wystarczy założyć maseczkę, jak życzy sobie galeria na ogłoszeniu przy wejściu i tyle. Ale oczywiście mamy Mariusza, króla blokowiska jego spasioną Solaris, którym nikt nie będzie mówił jak żyć! W końcu obejrzeli kilka filmów na YT i skończyli gimnazjum, więc będą robić co im się podoba xD Bardzo dobrze, że są takie ameby przynajmniej podłoga w galerii co i rusz jest szorowana ich osobami ( ͡
  • Odpowiedz
@sinuh no też, tylko zazwyczaj ludzie nie chcą pokazywać tych zaświadczeń, a my nie możemy wymagać takich rzeczy.... z drugiej strony bezpieczniej jest zrobić wniocha, a Sąd już sobie zweryfikuje to zaświadczenie.
  • Odpowiedz
@sinuh a z drugiej strony wchodząc do galerii/jakiegoś transportu publicznego czy restauracji akceptuje się regulamin,więc z drugiej strony jeśli nie pasuje komuś noszenia maseczki w galerii albo tramwaju to niech tam nie wchodzi,i będzie po problemie
  • Odpowiedz
a z drugiej strony wchodząc do galerii/jakiegoś transportu publicznego czy restauracji akceptuje się regulamin,więc z drugiej strony jeśli nie pasuje komuś noszenia maseczki w galerii albo tramwaju to niech tam nie wchodzi,i będzie po problemie


@White_power: to jest tzw. logiczne myslenie, nie wymagaj go od polskiej husarii
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@2phonesylwus jak tylko będę miał zaświadczenie to będę je normalnie pokazywać, przecież po to je dostanę żeby w razie czego okazać patrolowi, a nie żeby pajacować w sądzie
  • Odpowiedz
@sinuh Tak, zaświadczenie może być fałszywe,dlatego nie przyjmować mandatu i iść do sądu.
A z drugiej strony pytanie,czy policjanci są upoważnieni do odczytywania takich dokumentów ?
  • Odpowiedz