Wpis z mikrobloga

Panowie, ja wam powiem tako jedno rzecz... Jak żem był eee prezesem Pezetpeenu to za mojej kaden..? kadencji była stabilna sytu sytuacja jeśli chodzi o selekcjonera Polski. Myśmy osiągali eee wyniki, myśmy wprowadzili Pro Junior System w Ekstra..? Ekstraklasie, brawo Romku, myśmy się starali żeby nie było podsłuchów, myśmy wchodzili w polemikie. Co proszę? Ty Mateusz mówisz, że ja zaza za zatrudniłem tego całego Sousę? Że to moja wina? Ale zaraz, chwileczkę. No nie, panowie, tak to my nie będziemy eee rozmawiać.
#pilkanozna #mecz #kanalbekowy
Pobierz spinel - Panowie, ja wam powiem tako jedno rzecz... Jak żem był eee prezesem Pezetpee...
źródło: comment_1640385108JnXJ0rXyk4KYztMUlQOoEw.jpg
  • 8
@spinel: ale zaraz zaraz Zibi ty muwisz że taki był trener bo chcieli po Jurku zagranicznego. A ja sie pytam czemu za twojej kandencji nie było trenera z erefen? On by wprowadzil ordnung dla mlodzikuw. Ja widze rze to nowe pokolenie nie chce biegac, nie chce kombinowac nie ma tego antizipieren. Niemiecka szkola pilki i polska wontroba to w tym twoim rankingu fifa polska bylaby na szczytowych miejscach
Pobierz typowy_lobuz - @spinel: ale zaraz zaraz Zibi ty muwisz że taki był trener bo chcieli ...
źródło: comment_16404515273rpwrMKKBxTms1HYtQQmDp.jpg