Wpis z mikrobloga

Dzisiaj zacząłem stosować minoxidill Alopexy na zarost. Czy to prawda że po zaaplikowaniu tego, trzeba przez 4 godziny uważać aby nie dotykać twarzy w posmarowanych miejscach, żeby się ten środek nie przeniósł np. na czoło albo na ręce? xD Średnio mi się uśmiecha taka zabawa i to przez kilka miesięcy.
A drugie pytanie do osób którzy używają Alopexy w płynie. Też wam się to strasznie rozbryzguje gdy strzykacie tym na twarz dołączoną pipetka? W jaki sposób to nakładacie?

#zarost #broda #wlosy #zakola #lysienie
#minoxidil
  • 8
  • Odpowiedz
@Rozpuszczalnik wchłania się od 30 minut do godziny najdalej później jest "nieszkodliwy"

Jak przypadkiem smyrniesz np policzek to wierz mi nic się nie stanie. Musiałbyś przez kilka tygodni ciągle aplikować w to miejsce aby wyrosło cokolwiek także spokojnie.

Delikatnie pod kątem trzymaj pipetkę i powoli naciskaj "spust" jednocześnie końcówką rozsmarowuj/wsmarowuj minoxa w skórę.
  • Odpowiedz
  • 0
@Major_Kogz ja mam jakieś gówniane pipety w tym alopexy. Przed nabraniem środka chodzą fajnie płynnie, ale jak już się nabierze i wstrzykuje to chodzą #!$%@? i w sposób stopniowy przez co się ciągle rozbryzguje. Badziewie straszne
  • Odpowiedz