Wpis z mikrobloga

@Kliko: Jakis czas temu przezywalem uposledzony sposob znajomego. Imo pobieranie eng subow (ofc mkv HEVC x265) + Taiga to jedyny wlasciwy sposob ogladania na PC.
Ale zawsze przyjdzie wieksza ryba, ktora wysmieje moj sposob i powie ze tylko RAWy.

Ale koniec koncow, jesli ktos dobrze sie bawi ogladajac anime z ivoną (tak jak my Dragon Balla z lektorem) to dobrze dla niego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Kliko: ja zwykle oglądam na tablecie, gdy znajdę trochę czasu. Wtedy znacznie wygodniejsze jest obejrzenie online niż odpalanie laptopa, pobieranie wstawki, szukanie napisów i jeszcze modyfikacja kontenera
  • Odpowiedz
@kinasato: wowwowowowowow... Ale poczekaj. Rosyjski dub to zupelnie osobny temat. Fanowskie openingi po rosyjsku to majstersztyk, znajomy mial kiedys wspaniala playliste.

Wiec nie dziwie sie, ze byles zadowolony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kliko: bo jest popyt? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Makurise: nie wiem jak inni, ja naciskam tylko jeden guzik i większość mam na bieżąco ¯\_(ツ)_/¯ wystarczy jakąś listę prowadzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Clear: też oglądam na tablecie. torrenty pobieram w apce Fluid, a mój odtwarzacz multimedialny to MX Player, który btw jest jedynym sensownym na androidzie.
  • Odpowiedz
@zaye93: Ja oglądam na telefonie i popieram zarówno co do klienta torrentów, jak i odtwarzacza. Ale miałeś chyba na myśli Flud, a nie Fluid :P
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Clear: tylko mam jeden problem. Oglądam z polskimi subami, których nazwy plików często różnią się od torrentów. Więc przy dłuższych seriach muszę zmienić te nazwy (robię to w Bulk Rename), żeby nie trzeba było każdych napisów otwierać ręcznie.

Na PC chyba da się jakoś łatwiej z tym uporać?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Thachii:
Animesub.info + torrenty = lepsza jakość obrazu i taka sama + (lub lepsza) jakość tłumaczenia. Wyjątki to serie, których nikt nie tłumaczy oprócz gimbusowych grupek onlajnowych, ale to już lepiej po angielsku oglądać.
  • Odpowiedz