Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Nigdy tego nie rozumiałem jak można chodzić w tak niewygodnych butach.
Pierwsze lepsze buty trekingowe są trwalsze wygodniejsze bezpieczniejsze niz wszystkie wojskowe o glanach nie wspominając
  • Odpowiedz
Pierwsze lepsze buty trekingowe są trwalsze wygodniejsze bezpieczniejsze niz wszystkie wojskowe


@soksoksok: Tyś dobre wojskowe buty widział jak świnia niebo. Jak myślisz o wojskowych to pewnie widzisz przed oczami tanie modele a są wojskowe buty naprawdę wygodne. Cały rok zasuwam w wojskowych Lowa i uważam, że są super - żadnych otarć czy coś. Tylko, że cena troche boli.
  • Odpowiedz
raz po 50km spacerze w nowych glanach myślałem że będę musiał się na nowo uczyć chodzić a skarpety wyciskałem z krwi xD


@LegatMichau: bo nowe glany od wewnątrz są z surowej skóry... trzeba ją najpierw przetrzeć papierem ściernym 150 i później namoczyć żeby skóra rozmiękła i namoczone nałożyć na nogi z grubą skarpetą wtedy się ułożą do stopy wysychając
  • Odpowiedz
niz wszystkie wojskowe


@soksoksok: @echelon_: @zielonobordowo: Ale #!$%@? rozróżniajcie buty które są dawane "od pańśtwa" na wyposażenie od butów niby to wojskowych ale z prywatnych firm za 9999 dolarów xD

Jak nasi jeździli do Iraku to cały osprzęt sami sobie kupowali od prywatnych firm bo wszystko co wojskowe to #!$%@? badziewie przynajmniej w Polsce zrobione byle jak byle tanio.
  • Odpowiedz