Wpis z mikrobloga

Nareszcie pora na moje #pokapake.

W tym roku wylosowała mnie @BrandyBuck00, z czego bardzo się cieszę ( ͡ ͜ʖ ͡) Paczkę otrzymałem dopiero wczoraj, ale okazało się, że zawartość gotowa była już sporo wcześniej, a pakowanie zajęło najwięcej czasu. Z tym, że to pakowanie było mistrzostwem świata. Podczas rozpakowywania non stop się uśmiechałem. Nie napisałem o tym w moim opisie, ale tak lubię rozpakowywać wszelkie paczki, czy prezenty, że czasami sam proces rozpakowywania jest dla mnie lepszy od zawartości ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na szczęście w tym przypadku super było i pakowanie i zawartość.

Zacznę od tego, że w paczce wszędzie były papierowe postacie. Rick, Morty, Vi, Caitlyn, Mikołaj, czy nawet laweta z Alfą Romeo ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i najważniejsze - były tak dobrze zapakowane, że wszystkie figurki były w całości. Na prawdę świetnie to wymyśliłaś, chociaż wiem, że na pewno było czasochłonne xD

Tak więc oto lista prezentów:
- własnoręcznie robiony, jedyny w swoim rodzaju, proporzec Hordy z WoWa - tutaj byłem mega zaskoczony. Wygląda na prawdę rewelacyjnie. Jak tylko kolega mi odda wiertarkę to będzie przywieszony na ścianie obok biurka. FOR THE HORDE! xD
- obraz w ramce z motywem z Arcane - tutaj też super. Pisałem, że przydałyby mi się dekoracje ścienne oraz że lubię motywy z gier/seriali, a ostatnio spodobał mi się Arcane. Także to na pewno też trafi na ścianę.
- klocki Lego z modelem Ferrari F8 Tributo - po świętach będzie składane i trafi na półkę obok innych modeli.
- model Alfy Romeo Giulia - nie wiem skąd wiedziałaś, że lubię Alfę Romeo ( ͡ ͜ʖ ͡) Tak jak wyżej, trafi na półkę modelową. Nawet zostawię choinkę przyczepioną do dachu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- gadżety z Ricky and Morty, krawat i brelok - krawat jest kozacki. Żonie już mówiłem, żeby mi wyprasowała koszulę na Wigilię, bo chcę go założyć!
- otwieracz do piwa z astronautą - mam nadzieję, że nie dostanę bana za wrzucenie jego zdjęcia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam otwieracz też się przyda.
- zapach do samochodu z reniferem - ładnie wygląda i się przyda. Na dniach go wypakuję i zamontuję w aucie.
- zestaw herbat - jako fan herbaty na pewno z nich skorzystam. Zwłaszcza jestem ciekawy tej japońskiej fermentowanej Goishicha ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- podkładka pod myszkę z Gengarem - jak już wspominałem, Gengar jest moim ulubionym Pokemonem. Podkładkę pod myszkę już mam, także będzie ona pełniła funkcje dekoracyjne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- dwie zabawki dla kotków w kształcie ryb - jak wspomniałaś są chyba wypełnione walerianą. O dziwo moje koty nawet trochę się nimi bawiły, a Loki dzisiaj nawet zabrał jedną do legowiska i z nią spał ()
- dwa kraftowe piwa - tutaj chyba nie trzeba się za dużo rozpisywać, oprócz tego, że jedno ma fajną nazwę "Tępa dzida" xD Dzisiaj będą wypite, a otworzy je Pan Astronauta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- młynek z solą - tutaj nawiązanie do mojego tagu #kuchniadarkdancerra ( ͡° ͜ʖ ͡°) Także teraz muszę wymyśleć jakiś przepis z wykorzystaniem soli (hmm, może klasyczna woda z solą? #pdk) i wrzucić na tag xD
- prezent troll w postaci paczki tyrytytek - paczka była zabezpieczona przed otwarciem tyrytytkami, które trzeba było rozciąć. Stwierdziłem, że to musi być najlepszy prezent i zostawiłem na koniec. Po uporaniu się z przeszkodami okazało się, że to kolejne tyrytytki xD
- zestaw słodyczy w postaci czekoladowej pomarańczy, 50 cm kinder czekolady i czekolada orzechowa - 2/3 kinder czekolady już wyparowało, reszta czeka xD
- "tabletki" motywacyjne RUSZDUPE forte - po zjedzeniu wszystkich słodyczy na pewno przyda się motywacja do ruchu xD
- mała metrowa miarka - sprawdziłem, czy kinder czekolada na prawdę ma pół metra. Potwierdzam, zgadza się xd

Była jeszcze super figurka kota, zrobiona z taśmy i papieru, owinięta papierem prezentowym. Niestety jak byłem w szale rozpakowywania prezentów to nie ogarnąłem, że to jest po prostu figurka i tego nie powinno się rozpakowywać ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale sam rdzeń figurki został, prosiłem już żonę @netefre, żeby ją naprawiła nowym papierem prezentowym xd

Także to by było na tyle w tym roku. Jeszcze raz dziękuję, bo paczka super i życzę Wesołych Świąt.

#wykopaka
darkdancerr - Nareszcie pora na moje #pokapake. 

W tym roku wylosowała mnie @Brand...

źródło: comment_1640186342Y4bpi0F2PROuGe0oRqcUm1.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@darkdancerr Przygotowywanie paczuchy dla Ciebie było przyjemnością ʕʔ Cieszę się bardzo, że się podoba! I że wszystko przetrwało transport xD Następnym razem dokładniej podpiszę, jeśli nie wskazane będzie otwieranie czegoś ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pozdrawiam!
  • Odpowiedz