Wpis z mikrobloga

Przesiadłem się z PS4 pro na xBox Series Xi szukam tytułów, które będą podobne do tego co mi się bardzo podobało na PS.

Last of Us (obie części), God of War (te poprzednie części, bardziej jak platformówka bo ta ostatnia to nie dzięki), Detroit: Become Human, seria UNCHARTED, Horizon Zero Dawn.

Jakieś sugestie? Dzięki.

#xboxseriesx #xbox #ps4
  • 16
  • Odpowiedz
UNCHARTED


@boguslaw-de-cubalibre: Gears 5, wiem że inny setting i tylko strzelanie, ale cały czas miałem skojarzenia z Uncharted.

Detroit: Become Human


@boguslaw-de-cubalibre: life is strange, firewatch

Horizon Zero Dawn


@boguslaw-de-cubalibre: może nie to samo ale sprawdź sobie Nier automata albo dragon quest. Mi się o wiele lepiej podobały te gry niż HZD. Chyba że japońszczyzna cię odrzuca.

Hellblade i Plauge Tale jak wyżej pisali na pewno ci podejdzie.

Wszystko
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@boguslaw-de-cubalibre: Nie ma podobnych niestety. Sony skupia się na grach bardzo filmowych, a Xbox oferuje więcej strzelanek, wyścigów i gier RPG.
Jeżeli lubisz gry filmowe typu uncharted, god of war, the last of us, to playstation jest lepszym wyborem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@boguslaw-de-cubalibre: Tak, Red dead redemption 1 działa w ramach wstecznej kompatybilnosci :)
Wszystkie gry, które wymieniles (oprócz forzy i rdr1) są również dostępne na ps4/ps5.
Ja od trzech lat posiadam playstation 4 pro, a przez ostatnie trzy miesiące miałem również Xbox one x i moim zdaniem playstation ma dużo lepsze gry na wyłączność, a mocna stroną xboxa jest game pass oraz wsteczna kompatybilność i możliwość emulacji starszych konsol.
Na przykład na
  • Odpowiedz