Wpis z mikrobloga

Zawiodłem się...(,)

Obiecywali tyle, wszystkie te wspaniałe paczki ludzie dostawali, a ja co? no właśnie
Mirek który mnie wylosował tak bardzo zachwalał że to jego 5 edycja, że wie co robi i wydawał się nawet normalny.
Napisałem jemu idealny opis siebie. Między innymi napisałem że lubię grać w gry i że mam auto dwa razy starsze niż połowa wykopowych ekspertów i co? i NIC
GDZIE MOJE PLEAYSTATION 5! GDZIE RTX 3080! GDZIE MOJA NOWA BŁĘKITNA MAZDA W KOMBI!!!!! OSZUŚCI!!!!!!
(°°
Obiecywali tyle... mówili... "kupujesz byle co wylosowanemu, a tobie kupują bogacze, sprawdzone info"... 3 raz dałem się nabrać.( ͡° ʖ̯ ͡°)
EH...to pewnie ten błąd wykopaczkości o którym tyle słychać na wykopie...
Chłop zrobił 5 edycji... ani pietruszki... ani nadpitego soku... Coraz więcej amatorów pcha się do wykopaki.
Myślałem, ze chociaż mandarynek się najem. Również lipa. Dla mojego mireczka wylosowanego specjalnie nie zjadłem michałków bo liczyłem że mój mikołaj zachwalając doświadczenie wie doskonale co ma zawierać wykopaka. Ale tutaj muszę oskarżyć organizatorów za to że w regulaminie tego nie ma, tak NIE MA TEGO?! KUMACIE!? 2 razy sprawdzałem, kto pisał ten regulamin? Na pewno nikt kto brał udział w wykopace. Pewnie jakiś elf świąteczny.

Paczka którą otrzymałem nawet nie jest spersonalizowana.
Pisałem że lubię Puzzle... dostałem obraz
Napisałem że lubię smocze jaja... dostałem koszulkę z jakimś blondynem z bajki, chcesz żebym je kupił?
wspomniałem o tym że mam świnki morskie... otrzymałem wór suchej trawy i jakieś ziarno dla ptaków.
Zaznaczyłem że mam żonę... Dostałem masę słodyczy i ciasteczka.. teraz przez niego będę miał więcej żony, a i tak już ledwo ogarniam.
Wspomniałem o koterskim... Dostałem biografię jakiegoś influencera, książka o GŁOŚNYM NIKIM, no to jak jest nikim to po co o nim książka, bez sensu.

Doskonale widać, że nie ma tu za grosz personalizacji. Mimo że jasno zaznaczyłem że GRAM W GRY( ͡° ʖ̯ ͡°) i mam słabe auto... eh... a już obiecałem żonie, nowe auto i co ja mam teraz? Widzicie w jakiej sytuacji zostałem postawiony.()

Otrzymałem również przepis na ciasteczka załączone do paczki, oraz groźby KARALNE, że nie mogę nikomu przepisu udostępnić.
Także każdemu plusującemu wpis wyślę na PW, po weryfikacji czy nie jesteście z FBI... przygotujcie garnki i kartki

Gdyby całość paczki została zakupiona 2 kwietnia 2005 roku za 70zł to teraz była by warta jakieś 100zł, co nie jest zgodne z regulaminem. A weryfikatorzy wykopaki na tyle nierzetelnie podchodzą do sprawy że nie sprawdzają czy ktoś czasem nie kupił przedmiotów 16 lat wcześniej. Lenistwo? brak umiejętności? oszustwo?

Żeby tego było mało otrzymałem spam marketingowy. Widocznie używa wykopaki jako swego rodzaju reklamy. Obrzydliwe zachowanie. Mydląc oczy darmowymi pulsoksymetrami czy coś.( ͠° °)

Do tego chłop napisał 8 stron tekstu, ostatnio tyle tekstu dane mi było przeczytać w pracy naukowej, o wdzięcznym tytule "pasta chłodząca do serwerów" czy jakoś tak.
Do tego wulgarny język i agresywna pogrubiana czcionka. Wstyd. (°°

Jak widać w załaczonych zdjęciach w komentarzach, nawet w pakowaniu musiał oszukać. TAK, człowiek myśli ze to wielki cukierek, i co? A to tak zapakowany przedmiot w papier.()

Widać doskonale jak na dłoni, zostałem oszukany, przez weryfikatorów, zostałem oszukany przez tego człowieka oraz przez bandę decydentów polskich k#%$@.( ͠° ͟ل͜ ͡°)

Każdym plus pod wpisem zwiększy świadomość ludzi, by uważali na cały ten proceder wykopakowy który pewnie sponsorowany jest przez lobby kurierskie i producentów michałków białków.
Niech dobry przekaz leci.||

moim paczkołajem był @sorasill i zapamiętam tego gagatka na długo

#wykopaka #pokapake.
b.....l - Zawiodłem się...(╯︵╰,)

Obiecywali tyle, wszystkie te wspaniałe paczki lu...

źródło: comment_1640156779O9men5BJTcYzxG1JMiiOIo.jpg

Pobierz
  • 39
No a tak na serio to super się bawiłem otwierając paczuszkę, Dziękuje Ci jeszcze raz @sorasill. Nie ma ani jednej rzeczy której bym nie chciał. Wszystko dopasowane idealnie, od świnek, po żonę. Żona chciała kupić dokładnie taką koszulkę mi na święta jaką otrzymałem od ciebie, ale stacjonarnie u nas nie ma jej ;). Ogromna paczka pełna słodkości i radości.
A sam list to już krem DELMA krem. Świetnie się bawiłem. Chciałem
b.....l - No a tak na serio to super się bawiłem otwierając paczuszkę, Dziękuje Ci je...

źródło: comment_16401570942qYJhqIXTOnG9I4fpCS6hF.jpg

Pobierz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@bobikufel:

Gdyby całość paczki została zakupiona 2 kwietnia 2005 roku za 70zł to teraz była by warta jakieś 100zł, co nie jest zgodne z regulaminem. A weryfikatorzy wykopaki na tyle nierzetelnie podchodzą do sprawy że nie sprawdzają czy ktoś czasem nie kupił przedmiotów 16 lat wcześniej. Lenistwo? brak umiejętności? oszustwo?


Niestety nie mógł tego kupić w 2005, bo ta książka została wydana w zeszłym roku. Moderacja wypoku jak zwykle stanęła na