Wpis z mikrobloga

Siemanko,moze tutaj ktos pomoze.

TV LG z webOS, aplikacja smart iptv, lista online autodetect
Problem wyglada nastepujaco: Eurosport 1 i 2 odpalaja sie ale zaraz po zaladowaniu pojawia sie informacja "paused" nie da sie wznowic. Jakims cudem udalo mi sie ustawic Eurosport 1 zeby dzialal ale laduje tylko jezyk angielski. Ma ktos jakies pomysly co ogarnac zeby zaczelo to normalnie dzialac

#teleelevidenie
  • 5
@marxx: Mam dokładnie taka samą konfigurację, aż z ciekawości wgrałem na świeżo nową listę i nie mam takich problemów więc masz cos raczej grubo namieszane. Może odinstaluj SIPTV, zainstaluj na nowo
@marxx: Niestety pojęcia nie mam, ja zaraz po kupnie TV jakiś czas temu tę apke zainstalowałem i do dzisiaj chodzi. Jedyne co robię to raz na miesiąc nową listę wgrywam.
@marxx:
webos webosowi nie rowny . mam 2xLG w domu. Jeden OLED z webosem 4.5 i na nim wszystko smiga bez problemu. Na drugim LCD WEBOS 5 i tu sa jazdy z dźwiękiem. nie wykrywa PL albo startuje z buforowaniem. Musiałem recznie modyfikowac liste na HLS
wgraj do SIPTV na stronie plik m3u albo zamiast pliku uzyj linka do listy. potem w menu aplikacji przycisk 0 zeby odświeżyć dane.