Wpis z mikrobloga

Muszę zadać pytanie, które chodzi mi po głowie i za które zostanę ukarany przez was, że jestem głupi bo nie wiem, ale jutro 11 listopada znowu będzie masa jakichś demonstracji i będą się #!$%@?ć z policją. A oto pytanie:

O co oni wszyscy się biją i kłócą? Tak w skrócie, bo ni #!$%@? nie wiem a zacząłem się zastanawiać, bo nawet znajomy na facebooku namawiał do wzięcia udziału w jakiejś demonstracji.

btw. Jeżeli tyle jest tych demonstracji a nie dotarli do mnie z krótkim przekazem "o co chodzi?", to IMO coś #!$%@? te demonstracje, chyba robią je sami dla siebie i żeby się #!$%@?ć nawzajem.
  • 25
@Ustinovitch: Spoko, ja też nie będę ich oglądał. Ogólnie zapytałem bo sam jestem ciekawy, ale i matka pracująca w szpitalu (praktycznie) w Warszawie ma dyżur i będzie miała tam "dym", dzisiaj zadała mi to samo pytanie i nie potrafiłem odpowiedzieć.
@Ustinovitch: Przekażę pozdrowienia przy najbliższej okazji, przydadzą się bo zdrowia pewnie jej napsują :). A jeżeli chodzi o informacje, przypuszczam że akurat zatrzymane osoby (bo z takimi policja przychodzi zdaje się na obowiązkowe badanie przez zatrzymaniem) nie będą dobrym źródłem informacji :P