Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 22 lata w lutym i planuję zmienić kierunek. Muszę napisać ponownie maturę i zastanawiam się czy zrobić to w tym czy w następnym roku. Jak patrzę na zakres materiału, to niemożliwe, żebym się dobrze przygotował z polskiego, historii i angielskiego na maj. Rozszerzenia. Realnie do tego podchodząc, to chyba w 2023 roku mam szansę na dobre wyniki z tego egzaminu? Zależy mi na dziennych.

Wiem, że pojawią się komentarze o tym, że angielski to każdy zna albo "w miesiąc się przygotowałem do historii. Nie wspomnę o tym, że się interesuję tym przedmiotem."

Chociaż może realnie nie podchodzę do problemu i sobie wymyślam wymówki, aby to wszystko przełożyć?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61c1bc1dddfc93000ae0b5f4
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 7
niemożliwe, żebym się dobrze przygotował z polskiego, historii i angielskiego na maj.


@AnonimoweMirkoWyznania: Lol, przecież do matury rozszerzonej z polskiego wręcz nie da się uczyć, bo to po prostu napisanie rozprawki (możesz sobie poczytać o tym jak się pisze taką rozprawkę ewentualnie) XD, przygotowanie się do matury z historii to nauka z jednego, dobrego (grubego) podręcznika, a nauka do rozszerzonego angielskiego może polegać ew. na powtórce czasów i poćwiczeniu słuchania ze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: teraz bo jest okrojony zakres materiału przez pandemie. Przeczytaj sobie zakres wiedzy o owiązujący z każdego przedmiotu i od razu zobaczysz ile umiesz i ile masz do ogarnięcia. I wtedy podejmij decyzję.