Wpis z mikrobloga

Jest jakiś sposób na darmowe konto na Azure, w celach nauki oczywiście? Wykorzystałem już ten pierwszy miesiąc darmowy, co prawda mogę dalej korzystać z bezpłatnych usług ale muszę mieć podpięta kartę. Boje się że coś naklikam tam albo odpale jakies procesy co są jednak płatne i mi scisgnie z karty dolary.
#azure #microsoft i #programowanie do zasięgu bo pewnie dużo programistów pracowało kiedyś z azure
  • 14
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kormoran123: jakbyś przypadkiem miał z pracy subskrybcję msdn (vs) to tam w ramach benefitow jest odnawialne 50-120usd/msc na azure.
  • Odpowiedz
@Kormoran123: jak chcesz ćwiczyć to masz np. sandboxy Microsoftowe w learning pathach, np.: https://docs.microsoft.com/en-us/learn/modules/create-windows-virtual-machine-in-azure/
Ogólnie sandbox będzie w każdej ścieżce, gdzie są jakieś ćwiczenia. Nie wszystko w nich zrobisz, ale jest to jakiś punkt zaczepienia.
Sandboxy są też w kursach, np. na cloud guru. Jak masz status studenta to możesz stworzyć konto i masz chyba 100 dolarów do użycia w ciągu 3mc jak mnie pamięć nie myli.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Caishen: ja mam cloud guru i tak po prawdzie stać mnie na testowanie chmur (do zabawy na dzień dwa to są małe koszta). Bardziej dziwię się z takiej podpowiedzi że kup sobie usługę za 450€ jak OP pyta o darmowy tier :p
  • Odpowiedz