Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@LebronAntetokounmpo:

PiS wprowadza mandaty za wychodzenie z domu "bez ważnej potrzeby życiowej" policjant ocenia, czy wyjście po piwo jest karalne


Ale TVN mógł powiedzieć, że te obostrzenia są bez mocy prawnej. Ale mądrze o tym nie wspomnieć
  • Odpowiedz
@adidanziger: Ale to, że coś jest wprowadzane bezprawnie albo na pałę nie oznacza od razu, że nie ma zupełnie sensu.

"Hurr durr, paskudny TVN nie jest antyszczepionkowy i popiera obostrzenia, jak oni mogo" xD
  • Odpowiedz
@LebronAntetokounmpo: W sumie przydałoby się zrobić taką kompilację materiałów z TVNu w których krytykowane są bezprawne obostrzenia, bo wydaje mi się że sporo osób już tak odleciało w krytyce tej stacji że zakłamuje rzeczywistość. Sam pamiętam, że na TVN pojawiły się bardzo krytyczne głosy odnośnie np. pamiętnego lockdownu w sylwestra.
  • Odpowiedz
bo wydaje mi się że sporo osób już tak odleciało w krytyce tej stacji że zakłamuje rzeczywistość.


@HrabiaTruposz: Oczywiście, że tak.

Ostatnio ktoś tu napisał, że w TVN powiedzieli, że burmistrzowi z PO siatka z pieniędzmi sama wpadła przez okno do samochodu - chodziło o jakąś aferę.

No i sprawdziłem. I co? Te słowa nie wypowiedział nikt z TVN tylko pisowski rzecznik prasowy xD tylko tak ironicznie

No i tak to
  • Odpowiedz