Wpis z mikrobloga

Jak będzie wyglądać nowy szkolny przedmiot wymyślony przez Czarnka?

Uczniowie będą musieli wyjaśniać dlaczego katastrofa pod Smoleńskiem to największa tragedia współczesnej Polski, jakie znaczenie dla Polski ma IPN, jakie reformy zaszły za czasów AWS i czym charakteryzuje się rewolucja seksualna.

Znalezisko: https://www.wykop.pl/link/6419491/jak-bedzie-wygladac-nowy-szkolny-przedmiot-wymyslony-przez-czarnka/

#neuropa #bekazpisu #czarnek
Cukrzyk2000 - Jak będzie wyglądać nowy szkolny przedmiot wymyślony przez Czarnka?

...

źródło: comment_1639983614BhZMW3PFidnVggGYWQztoV.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@Cukrzyk2000: No ale XD - ginie 98 osób ściśle związanych z historią oraz władzą - w wyniku czego Polska schodzi na tory PiSowskie. Co jest ważniejszą tragedią? W protestach w PRLu zginęło bodaj 68 osób max - numerycznie jest to mniej.

Podaj większą tragedię, albo zamilcz gimbo-antypisowczyku. Nie wszystko czego oni się dotkną to kłamstwo i fałsz.
  • Odpowiedz
A druga zrobiła z tego komedię, z żartami typu "zimny Lech pod Wawelem".


@mbasasello: nie, to strona PiSowska zrobiła z tego komedię, tylko i wyłącznie. Reklama "Zimnego Lecha" była tam przypadkiem, ale żaden z polityków, czy to PO, PSL czy SLD, nie robił sobie z tego jaj. Zwykli ludzie po prostu nie wytrzymali tego sztucznego patosu, jakby zginął ktoś zasłużony, a nie najgorszy prezydent III RP plus kilku politruków, przy
  • Odpowiedz
@AtoMan: Zasadniczo tak, masz rację. Za dewaluację tego wydarzenia w 90% odpowiedzialna jest strona PiS. Mówiąc "druga strona" miałem bardziej na myśli, że tak to ujmę "elektorat opozycji".
Co do przyczyn tego wydarzenia też się w pełni z Tobą zgadzam.
Natomiast podtrzymuję, że w mojej ocenie jest całkiem możliwe, że było to najtragiczniejsze wydarzenie w historii powojennej Polski. Nie przychodzi mi do głowy nic innego, co mogłoby z nim "konkurować".
  • Odpowiedz
@mbasasello: COVID codziennie pochłania kilka razy więcej ofiar, ale w mało spektakularny sposób. Zgadzam się z Asd15, że powódź z 1997 była jednak bardziej tragiczna i zdecydowanie bardziej namacalna.

Smoleńsk jednak zadziałał na wyobraźnię wielu, bo po pierwsze - zginął prezydent, jakkolwiek go nie oceniać; po drugie - na pokładzie była nie tylko wierchuszka władzy, ale i ludzie z każdej strony sceny politycznej (w tym konkurent Lecha Kaczyńskiego w wyborach
  • Odpowiedz