Wpis z mikrobloga

Miesiąc w łóżku ogląda jutuba... Tabletki dostał... Matkobosko... Pomocy woła przecież...

Czy tym razem coś uda mu się zrealizować? Bo zapasł się gorzej niż ten drugi gość w sklepie.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

#odyn
  • 6
  • Odpowiedz
  • 2
@dedik mam nadzieje, ze to jakiś film sprzed tygodnia i na święta zjedzie do matki do Sosnowca.

Po co on sie nad morze teraz pcha jak tam #!$%@?, zimno i jeszcze raz #!$%@? ...

Nie jest dobrze
  • Odpowiedz
Też o tym pomyślałem, że pojedzie zmęczy się a zaraz święta i przydało by się wrócić.
Oby coś pogrzebał chłopak i miał jakiś fan, bo gaśnie chłopina.
  • Odpowiedz
mam nadzieje, ze to jakiś film sprzed tygodnia i na święta zjedzie do matki do Sosnowca.


@ms86:

Też o tym pomyślałem, że pojedzie zmęczy się a zaraz święta i przydało by się wrócić.


@michu124:

Kolo 6:15 macha paragonem z Mc, troche ciezko date odczytac ale to 12-18. Albo 12-16, ale raczej 18
  • Odpowiedz
@ms86: Chłop ma depresję, nie od dziś, można powiedzieć że od zawsze. Teraz ma power bo dostał tabsy i go trochę unormowały, więc zachciało mu się robić wszystko, a że generalnie jego życie polega na oglądaniu filmów na youtube i waleniu konia, to wsiadł w auto i pojechał tam gdzie zawsze miał dobre wyświetlenia i zasięgi. W skrócie na tabletkach wraca do korzeni, robi to co sprawiało, że chciało mu się
  • Odpowiedz