Wpis z mikrobloga

Czy to prawda że cały bool doopy jest tylko o to że TVN nie będzie miał prime kanału


@trejn: nie, nie o to jest ból dupy. Jeśli nie rozumiesz o co jest ten ból dupy, to prawdopodobnie już nie zrozumiesz, ponieważ dysponujesz intelektem rozwielitka.
  • Odpowiedz
@trejn: nie pal głupa, dobrze wiesz o co się rozchodzi, tylko masz to w dupie, bo jesteś prawackim zamordystą, któremu staje na myśl o tym, że lewactwo zaboli dupa. A że przy okazji zniszczą opozycyjne media w Polsce? Kogo to obchodzi...
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@bacaa90 Nie no pytam serio, nie interesowałem się tematem i jedynie co wyczytałem to że TVN musi kombinować na holenderska licencję więc stracą numerek kanału i dostaną inny wyższy
  • Odpowiedz
@trejn: nie interesuje cie to co sie dzieje w polsce, to jaki sens ma tlumaczenie tobie afery w sprawie tvn? Powiem tylko tyle, ze jak zamkna ooozycyjna stacje to sie nie dowiesz w tak latwy sposob o podwyzkach za gaz/prad czy o aferach politycznych, ktore mocno pisowi zadymily i dalej to robia ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jak tvn padnie to bedziemy mieli 2 bialorus lub wegry, a
  • Odpowiedz
@trejn: bo bez ogólnodostępnych i niezależnych od władzy mediów w życiu nikt ich nie pogoni i nie rozliczy m.in. za niekonstytucyjne zamykanie biznesów? W "Polsce powiatowej" w pokoleniu 50+ TV jest jedynym źródłem wiedzy o świecie poza płotem sąsiada.
  • Odpowiedz
@MehowM:

W sensie, ze TVN jest antysystemowa TV czy o co chodzi?


w sensie, że jest opozycyjna i jako jedyna patrzy obecnej władzy na ręce

@trejn: stracą TV naziemną, a co za tym idzie, nie będą mogły ich oglądać te osoby, które nie korzystają z satelity i kablówki. Czyli wsie, pisowskie bastiony, które mogą tąpnąć wskutek zbliżającej się drożny. Tam zostanie już tylko usłużny polsat i #!$%@?, które grzecznie wytłumaczą,
  • Odpowiedz
via Android
  • 9
@dawidczeta No dobrze ale zamknęli TVN czy po prostu, nie spełniają warunków żeby dostać koncesje. Jak ja nie spełniam warunków żeby wejść do sklepu kupić bułkę bo nie spełniłem wymagań PISu przy błaganiach TVNu to nikt nie mówi o łamaniu moich praw
  • Odpowiedz
@trejn: tvn spelnia warunki, tylko pis nie uznaje ich. Oni to robia dlatego by moc kontrolowac taka stacje i zrobic 2 tvp info. Poczytaj sobie jaki nacisk na gazety pis ma i czemu dziwnym trafem orlen z pisem wykupuja je ( ͡° ͜ʖ ͡°). Tak wyglada dyktatura tzn. Ci co ufaja pisowi nic w tym zlego nie widza, a ludzie co cos maja w lbie to potrafia
  • Odpowiedz
@bacaa90: @Syriusz_krk: Na ten moment nikt nie szczuje polaków jak TVN, w mojej opinii PIS nawet traktuje ich zbyt łagodnie. Za promowanie ustrojów Faszystowski, Totalitarnych

§ 1. Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.


To dziwna sytuacja że TVN błaga na
trejn - @bacaa90: @Syriusz_krk: Na ten moment nikt nie szczuje polaków jak TVN, w moj...

źródło: comment_1639940917OgE98fxiuk8dFMOXVRWdTW.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Na ten moment nikt nie szczuje polaków jak TVN, w mojej opinii PIS nawet traktuje ich zbyt łagodnie. Za promowanie ustrojów Faszystowski, Totalitarnych


@trejn: dobra, widzę, że mózg już totalnie zaczadzony, szkoda czasu na ciebie
  • Odpowiedz
@bacaa90: Zaczadzeni są włodaże TVNu że na kolanach błagają PIS żeby wprowadził karte dobrego obywatela. Kontrolowaną, administrowaną i modyfikowaną według wizji naczelnika Kaczyńskiego.

Kontrolowanie życia polaka = dobre
Kontrolowanie prezesa TVN = złe

Tak se posłali to teraz się wyśpią. Mam nadzieje że protesty będą szybko pacyfikowane żeby nie roznosić wirusa w pandemii a potem dostana regulacje żeby za dużo pracowników nie szwendało się im na korytarzach by ograniczyć transmisje omicrona
trejn - @bacaa90: Zaczadzeni są włodaże TVNu że na kolanach błagają PIS żeby wprowadz...

źródło: comment_1639941350o9EjxMt1BfVqQXecmoX93e.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz