Wpis z mikrobloga

Mircy, jaki ośrodek według was jest lepszy, Zieleniec czy Czarna Góra? Planuje wypad po świętach na tydzień i powrót 1go stycznia. Fajnie jakby oprócz jeżdżenia było jeszcze co robić wieczorem. Bliżej mam Karpacz i Szklarska ale chyba warunki są słabe. A może jakiś inny ośrodek w Polsce? Czechy niestety odpadają bo nie mam szczepienia. Jestem początkujący na snowboardzie.
#snowboard #narty #zima #zieleniec #gory #snieg
  • 7
  • Odpowiedz
@Mariando: Karpacz i Szklarska się za bardzo nie wypowiem - byłem może po dwa razy i raczej nie przypadły mi do gustu. Na ich plus to że oba są w miejscowościach wybitnie turystycznych więc po zejściu ze stoku jest co robić, a dodatkowo zaraz za szklarską masz całkiem fajny i porządnie naśnieżany Harrachov.
Zarówno Zieleniec jak i Czarna Góra jako miejscowości to zadupie - poza pensjonatami i hotelami niewiele tam jest
  • Odpowiedz
  • 0
@jamesbond07
@Hubsky_
@Diabl0 dzięki za odpowiedzi. Ogólnie do Szklarskiej i karpacza jeżdżę dość często pochodzić po górach i wiem jak to wygląda ale niestety na tą chwilę mają otwarte tylko po jednej/ dwóch trasach więc trochę słabo. Jak już pisałem, gdybym miał możliwość wyjazdu do Czech to bym się nie zastanawiał bo byłem już kilka razy w rokytnicy i mam do niej godzinę jazdy no ale cóż.. W czarnej i zieleńcu nigdy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mariando: jak potrafisz jeździć to Czarna jest lepsza, jak się uczysz to zieleniec (długie niebieskie trasy). W obu warunki potrafią zrobić się trudne już od połowy dnia, chociaż w Czarnej jakoś to jest mniej zauważalne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mariando: w Szczyrku byłem tylko raz na wieczornych jazdach, więc za dużo nie powiem. Pamiętam tylko mega kolejkę do gondoli, lód, muldy i tłok na trasie xd
  • Odpowiedz