Wpis z mikrobloga

"Byłem kupić chlebek, musiałem przedstawić swój certyfikat zaświadczający o braku alergii na gluten. W innym sklepie przy zakupie batonika musiałem przedstawić zaświadczenie przeciwko braku przeciwskazań diabetycznych. Wreszcie, ktoś dba o bezpieczeństwo."

xD
Czy to społeczeństwo jest tak głupie, by cieszyć się z przymusu legitymizacji nawet przy kupnie kondomów?
Weźcie wprowadźcie jeszcze urzędowe pozwolenie na odbycie stosunku seksualnego. Albo nie, bo lewactwo wyjdzie na ulice.
#bekazlewactwa #libertarianizm #konfederacja #blackpill #przegryw #4konserwy #szczepienia
P.....r - "Byłem kupić chlebek, musiałem przedstawić swój certyfikat zaświadczający o...

źródło: comment_1639917777XmuTGdCXjBaEZhG7W6Z0Fw.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@cotidiemorior: porównywanie historii chorób niezbędnych do bezpiecznej pracy w gastronomii, by wykluczyć możliwość zakażenia kogoś wzw b lub hiv do śmiertelnie niebezpiecznego przeziębienia o statystyce śmiertelności wynoszącej 0.023% wśród emerytów, bardzo dobre porównanie. Block zamordysto.
  • Odpowiedz
@Piwniczny_haker: Eh panowie coraz więcej amatorów się pcha do zabawy hehe mam nadzieję, że przejdzie ta nowelizacja ustawy i po bułki będzie można chodzić tylko z licencją bo serio niektórzy nie mają ani doświadczenia ani wyobraźni i na przykład upuszczą bułkę na podłogę.
  • Odpowiedz
Eh panowie coraz więcej amatorów się pcha do zabawy hehe mam nadzieję, że przejdzie ta nowelizacja ustawy i po bułki będzie można chodzić tylko z licencją bo serio niektórzy nie mają ani doświadczenia ani wyobraźni i na przykład upuszczą bułkę na podłogę.


@oczami_kuca: To jeszcze nic. Wyobraź sobie, że istnieją "macacze". Łapią brudnymi łapami z bakteriami kałowymi chleb czy bułkę i macają, by potem ją odłożyć. Może warto byłoby wymyślić system,
  • Odpowiedz
A przy zakupie alkoholu musiałeś pokazać dowód.

@Ordo_Publius: Nwm. Zdarzało się, że w wieku 15 lat kilka razy zakupiłem bez sprawdzania. Czy ty jesteś naprawdę tak ograniczony, że nie wiesz, że ten przepis jest źle skonstruowany? Wystarczy wyglądać na trochę starszego i już nie sprawdzają. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeżeli ktoś chce zakupić będąć compos mentis i świadomym jego działania, to ograniczenie państwowe jest przesadną opiekuńczością, żeby
  • Odpowiedz
porównywanie historii chorób niezbędnych do bezpiecznej pracy w gastronomii


@Piwniczny_haker: Ale na Salmonelle, Shigelle możesz zachorować tydzień po oddaniu kału do badań. I co jaki czas robi się badania kału? Przepis idiotyczny
  • Odpowiedz
@Piwniczny_haker: w tej książeczce bada się na przykład pasożyty. Ile osób w Polsce jest gospodarzem pasożyta układu pokarmowego? Jaka jest śmiertelność takich chorób w Polsce? A mimo to wymaga się tego przy każdej pracy z pożywieniem.

Kiedy był ostatni przypadek polio w Polsce? Odpowiem ci, około 20lat temu. Mimo to nadal szczepi się każde dziecko. Na chorobę, która już nie występuje w Europie. I zanim napiszesz o śmiertelności, to nawet 99%
  • Odpowiedz
Kiedy był ostatni przypadek polio w Polsce? Odpowiem ci, około 20lat temu. Mimo to nadal szczepi się każde dziecko. Na chorobę, która już nie występuje w Europie. I zanim napiszesz o śmiertelności, to nawet 99% przypadków polio przebiega bezobjawowo a z tego 1% nie każdy kończy się zgonem lub kalectwem.


@Pierorzek: Kolejny, który porównuje polio z chińską grypką. xD Nikt nie kwestionuje skuteczności szczepień na odrę czy polio. Lecz szczepionka przeciw
  • Odpowiedz