Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dobry trycholog #wroclaw dla kobiet to? Mam problem z włosami od dawna. Bardzo slabe i cienkie. #wlosy #trycholog

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61be9154ddfc93000ae0891f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: co prawda jestem facetem, i moja diagnoza ograniczyła się do łysienia androgenowego, więc podsumowując mało mam możliwości żeby coś z tym zrobić. Ogólnie większość trych w PL będzie cię próbowało ruchać na kasę wcierkami i kosmetykami. Jeżeli problemy są spowodowane brakiem witamin czy złą pielęgnacją, to pewnie coś z tego pomoże. Ale jeżeli problem jest hormonalny to szkoda kasy. Ogólnie bierz wszystko co ci mówią z przymrużeniem oka.

Biomedika na
@AnonimoweMirkoWyznania: Na Zwycięskiej jest gabinet trychologiczny, płaciłam chyba 150 zł za wizytę. Pani doktor sprawdziła mi skórę głowy pod kamerką, rozpisała pielęgnację i suplementację (dokładnie wytłumaczyła, po co jaki suplement, np. siarka). Spytała też o wyniki badań krwi i hormonów, ale nie miałam ich przy sobie. Jedyne, do czego mogę się przyczepić, to to, że polecała mi (ale nie jakoś nachalnie) zestaw kosmetyków trychologicznych dostępnych tylko u niej w gabinecie i
@AnonimoweMirkoWyznania: jeśli to nie są problemy zdrowotne (np. jakieś niedobory witamin i minerałów, hormony itp.) to zainteresuj się włosingiem. Naprawdę dużo można zmienić samą świadomą pielęgnacją :) No a jeśli podejrzewasz jednak problemy zdrowotne, to idź nawet do lekarza pierwszego kontaktu, żeby dał skierowanie na badania krwi, bo bez tego ciężko będzie znaleźć przyczynę takiego stanu włosów.