Aktywne Wpisy
abc3 +192
sferahost +40
Czołem Mireczki!
Z okazji pojawienia się mojej marki hostingowej na wykopie, małe #rozdajo, 10 najwyższych pakietów hostingowych Nitrogen w Sferahost, o pojemności 50GB (NVME) na rok, o sumarycznej wartości 3600 zł do rozdania, po jednym dla 10 losowo wybranych mirków/mirabelek. Warunki są proste, wystarczy być na wykopie więcej niż 30 dni, mieć odblokowane wiadomości prywatne, zaplusować i dodać jakikolwiek komentarz (#usunkonto nie działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)) pod tym wpisem. Wyniki ogłaszam jutro, 03.07.2024, godz. 21:00. Jeżeli macie jakieś pytania odnośnie oferty, technikaliów lub inne, możecie pytać prywatnie lub przez zgłoszenie na https://sferahost.pl.
Z okazji pojawienia się mojej marki hostingowej na wykopie, małe #rozdajo, 10 najwyższych pakietów hostingowych Nitrogen w Sferahost, o pojemności 50GB (NVME) na rok, o sumarycznej wartości 3600 zł do rozdania, po jednym dla 10 losowo wybranych mirków/mirabelek. Warunki są proste, wystarczy być na wykopie więcej niż 30 dni, mieć odblokowane wiadomości prywatne, zaplusować i dodać jakikolwiek komentarz (#usunkonto nie działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)) pod tym wpisem. Wyniki ogłaszam jutro, 03.07.2024, godz. 21:00. Jeżeli macie jakieś pytania odnośnie oferty, technikaliów lub inne, możecie pytać prywatnie lub przez zgłoszenie na https://sferahost.pl.
Dzień dobry. Zapowiada się całkiem ciekawy dzień, który rozpoczniemy od niekwestionowanego hitu Górnik Łęczna - Zagłębie Lubin. Ciekawie będzie też w Anglii, o ile covid nie odwoła zaraz kolejnych spotkań ( ͡° ͜ʖ ͡°). No, a wieczorem Milan - Napoli.
EKSTRAKLASA
12:30 GÓRNIK ŁĘCZNA - ZAGŁĘBIE LUBIN (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3) - wstęp od 12:10
komentarz: Rafał Dębiński, Wojciech Jagoda
15:00 Lech Poznań - Górnik Zabrze (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3) - wstęp od 14:40
komentarz: Adrian Olek, Maciej Murawski
17:30 Legia Warszawa - Radomiak Radom (TVP Sport, Canal+ Premium, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K) - wstęp od 17:10
komentarz: Maciej Iwański, Kazimierz Węgrzyn (TVP Sport); Adam Marchliński, Tomasz Wieszczycki (C+)
PREMIER LEAGUE
15:00 WOLVERHAMPTON - CHELSEA (Canal+ Premium)
komentarz: Marcin Rosłoń, Kamil Kosowski
15:00 NEWCASTLE - MANCHESTER CITY (Canal+ Sport 2)
komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny
17:30 TOTTENHAM - LIVERPOOL (Canal+ Sport)
komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki
LA LIGA
14:00 Granada - Mallorca (nSport+)
16:15 Bilbao - Betis (nSport+)
18:30 Getafe - Osasuna (Eleven 3)
21:00 Real Madryt - Cadiz (Canal+ Sport, Canal+ 4K)
SERIE A
12:30 Fiorentina - Sassuolo (Eleven 1, 4, 4K)
15:00 Spezia - Empoli (Eleven 1, 4, 4K)
18:00 Torino - Hellas (Eleven 1, 4K)
18:00 Sampdoria - Venezia (Eleven 2)
20:45 MILAN - NAPOLI (Eleven 1, 4K) - studio od 20:00
1. BUNDESLIGA
Transmisje na Viaplay
15:30 Freiburg - Leverkusen - studio od 15:00
17:30 Koln - Stuttgart
2. BUNDESLIGA
Transmisje na Viaplay
13:30 Regensburg - Dartmstadt
13:30 Hannover - Werder
13:30 Karlsruher - Hansa
PRIMEIRA LIGA
18:00 Benfica - Maritimo (Eleven 4)
20:00 Vizela - FC Porto (Eleven 2, 4)
EREDIVISIE
14:30 FEYENOORD - AJAX (Polsat Sport Premium 3)
16:45 Waalwijk - PSV (Polsat Sport Premium 2)
LIGA CZESKA
18:00 Banik - Slavia (Polsat Sport Premium 1)
PUCHAR FRANCJI
13:45 ES Cannet-Rocheville - Olympique Marsylia (Polsat Sport Premium 1)
13:45 Red Star FC - AS Monaco (Polsat Sport Premium 2)
21:10 Feignies Aulnoye - PSG (Polsat Sport Premium 1)
///POZA POLSKĄ TV///
JUPILER LEAGUE
13:30 Club Brugge - Anderlecht
1. HNL
17:30 Hajduk Split - Osijek
SUPER LIG
17:00 FENERBAHCE - BESIKTAS
///PIŁKA KOBIECA///
PRIMERA DIVISION FEMENINA
Transmisje na Viaplay
12:00 Madrid CFF - Real Madryt
FRAUEN BUNDESLIGA
Transmisje na Viaplay
16:00 Werder - Bayern
16:00 Poczdam - Wolfsburg
///MAGAZYNY///
10:00 Wysoki pressing (Canal+ Sport)
11:00 Cafe futbol (Polsat Sport)
14:00 Magazyn piłki kobiecej (Kanał Sportowy)
19:30 Liga minus (Weszło)
19:30 Liga+ Extra (Canal+ Premium, Canal+ Sport 3)
20:45 Sportowy wieczór - 3. seria (TVP Sport)
21:00 Turbokozak (Canal+ Premium, Canal+ Sport 3)
21:30 Sportowy wieczór (TVP Sport)
22:30 Mecz dnia (Kanał Sportowy)
23:00 Eleven gol live (Eleven 1, 4K)
23:00 News+ (nSport+, Canal+ Family)
///POZA FUTBOLEM///
DART
MISTRZOSTWA ŚWIATA
Transmisje od 13:30 i 20:00 (sport.tvp.pl)
SNOOKER
WORLD GRAND PRIX
Transmisje od 14:00 (Eurosport 2) i 20:00 (Eurosport 1)
PŁYWANIE
MISTRZOSTWA ŚWIATA
Transmisje od 14:55 (TVP Sport)
SKOKI NARCIARSKIE
PUCHAR ŚWIATA W ENGELBERGU
16:00 Konkurs indywidualny (TVN, Eurosport 1, Player.pl)
BIATHLON
12:30 Bieg ze startu wspólnego kobiet (Eurosport 1, Polsat Sport)
14:35 Bieg ze startu wspólnego mężczyzn (Eurosport 1, Polsat Sport News)
BIEGI NARCIARSKIE
09:05, 11:00 Visma Ski Classic (TVP Sport)
12:00 PŚ w Dreźnie: sprinty drużynowe kobiet i mężczyzn (Metro, Eurosport 2)
SIATKÓWKA MĘŻCZYZN
PLUS LIGA
14:45 Projekt Warszawa - AZS Olsztyn (Polsat Sport)
17:30 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cuprum Lubin (Polsat Sport)
20:30 Trefl Sopot - Ślepsk Suwałki (Polsat Sport)
PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN
BUNDESLIGA
Transmisje na Viaplay
14:00 Goppingen - Fuchse
16:00 Balinen-Weilstetten - Flensburg
PIŁKA RĘCZNA KOBIET
MISTRZOSTWA ŚWIATA
14:30 Mecz o 3. miejsce: Dania - Hiszpania (Polsat Sport Extra)
17:30 Finał: Francja - Norwegia (Super Polsat, Polsat Sport Extra)
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN
ENERGA BASKET LIGA
17:30 MKS Dąbrowa Górnicza - Twarde Pierniki Toruń (Polsat Sport News)
LIGA ACB
12:30 Barcelona - Manresa (SportKlub)
18:30 Murcia - Real Madryt (nSport+, SportKlub)
NBA
02:00 (nd/pon) Chicago Bulls - LA Lakers (Canal+ Sport)
RUGBY
PREMIERSHIP
Transmisje na Viaplay
17:30 Bath - Gloucester
HOKEJ
NHL
Transmisje na Viaplay
20:00 NY Islanders - Vegas Golden Knights
21:00 Winnipeg Jets - St. Louis Blues
23:00 Carolina Hurricanes - Nashville Predators
23:00 Ottawa Senators - Boston Bruins
01:00 (nd/pon) New Jersey Devils - Pittsburgh Penguins
01:00 (nd/pon) Washington Capitals - LA Kings
03:00 (nd/pon) Seattle Kraken - Toronto Maple Leafs
04:00 (nd/pon) Vancouver Canucks - Arizona Coyotes
///KĄCIK FILMOWY///
20:00 Apocalypto (TV 4)
20:05 Zjawa (TVN)
#dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #ekstraklasa
Wynik meczu Milan - Napoli
30/50