Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Rudszy_132: nieprawda. Zbierałem się do tego co najmniej dwie godziny, czasem nawet kilka dni pod rząd, więc jak już dzwonię, to wolę, żeby jednak odebrali. Introwertyzm, to nie masochizm.
  • Odpowiedz
  • 4
masz introwertyzm albo znasz kogos kto ma introwertyzm? Bo na razie to #!$%@? jak automat to samo co każdy pod postem o introwertykach żeby tylko się wymądrzać ze to fobia bo to teraz modne na wykopie

@konstelacjaniesamowitosci
Panie, introwertycy to jest połowa świata. Myślisz że połowa świata panicznie boi się rozmowy przez telefon? To jest podciągane pod introwertyzm bo to wygodniejsze niż stanie w twarz z faktem że jest jakiś głębszy
  • Odpowiedz
@SlepyBazant: @Grx: Coś się wam pomieszało.
Są różne stopnie od introwertyzmu do ekstrawertyzmu, i mówienie o "połowie kraju" introwertyków, to jakieś nieporozumienie.
Z 30% jest mocnymi introwertykami, 10% jeszcze mocniejszymi, z 2% super introwertykami.
Te środkowe 20% "introwertyków", to po prostu przeciętni ludzie, a nie żadna druga z dwóch kategorii, to nie jest zero-jedynkowe.

I mówienie tutaj o fobii to też nieporozumienie, bo ktoś może czegoś nie lubić,
  • Odpowiedz
@milymirek: Co prawda USA, ale:

"The first official random sample by the Myers-Briggs organization showed introverts made up 50.7% and extroverts 49.3% of the United States general population."

ktoś może czegoś nie lubić, a nie się tego bać


Ja nie lubię chodzić do sklepu, ale jak pojadę zrobić zakupy i sklep będzie zamknięty to nie swiętuję ani nie czuję ulgi, tylko #!$%@?&%^ że nie mogłem załatwić tego co muszę załatwić.
  • Odpowiedz
"The first official random sample by the Myers-Briggs organization showed introverts made up 50.7% and extroverts 49.3% of the United States general population."


@Grx: No ale rozumiesz, że jest w tym stopniowanie? Nie wiem jak oni to mierzyli, może wyznaczyli sobie jakiś przełomowy poziom, albo przełomową konkretną cechę, żeby wrzucić do jednego wora, jednak całe spektrum osobowości.

Ja nie lubię chodzić do sklepu, ale jak pojadę zrobić zakupy i sklep
  • Odpowiedz
jest różnica między nielubieniem czegoś, a specjalnym przygotowaniem mentalnym, żeby wybrać numer telefonu i porozmawiać przez 2 minuty.

czytałeś w ogóle co op pisał?


@SlepyBazant: To napiszę jeszcze raz:
"No bo obrazek jest pewną przesadą(taka natura memów). Ale jak sprawę można wyklikać, to oczywiście jest to dla introwertyka wygodniejsze. "
  • Odpowiedz