Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem po co był ten piąty sezon, kompletnie bez klimatu i historii. Lubię 4 sezon, bo mega sie kończy, ze nikomu nie mozna ufac i juz móglby domknac historie, ze Gennaro porzuca marzenia o legalnym zyciu i tyle, bo na 3 sezonie nie moglo sie skonczyc, bo bylo za duzo niedopowiedzien. Do 5 sezonu 11/10, 5 sezon 5.5/10, bo chociaz ujecia zachowaly stary klimat.

SPOILER

Zakonczenie 5 sezonu to jakas bujda na kolkach. Wygladalo jakby planem bylo, ze na plazy Ciro #!$%@? cala rodzinke, dlatego starucha wyslala tam swoich ludzi przed wyjazdem, ale... skoro Ciro wiedzial, ze jak zabije staruche i jej ludzie sie o tym dowiedza to dlaczego nie spodziewal sie ich na plazy, skoro starucha znala miejsce ew. ucieczki/zabojstwa? Lub jezeli starucha podejrzewala, ze chca ja #!$%@? to dlaczego jechala z tylko jednym ochroniarzem? Koncowka jest taka posrana i niedopracowana byleby sie skonczylo tak, ze obaj giną. #gomorra
  • 4
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
Dodam tylko, ze SPOILER W ogole nic sie kupy nie trzymalo. Ciro wraca wkurzony z Łotwy, chce sie zemscic. Nagle Blekitna Krew ma w dupie co mu zrobil, liczy sie tylko to, ze jego siostre zabito na rozkaz Gennaro, reszta przewinien juz nie wazna, "Ciro jestes dla mnie Bogiem i zbawicielem, ament". Potem Blekitna Krew "ginie", Ciro go dobija, aby miec pewnosc, ze umrze i ze bedzie miec dalsze argumenty do porwania
  • Odpowiedz
@htmerky: Powalony był ten sezon. Mnie jeszcze drażnił ten pseudopatos i przemowy niczym papież na placu świętego Piotra. To było momentami śmieszne.
Strasznie przegadany sezon. Po 1 i 2 odcinku mógłby być już 9 i 10 i wiele by to w odbiorze nie zmieniło a człowiek by się nie męczył.
  • Odpowiedz
@htmerky: Największy problem to próba fan service i przywrócenie Ciro. Ten sezon dało się zrobić, ale Ciro powinien pozostać martwy, a jak chcieli domknąć wątki Gennaro to było mu dać innego wroga. Ta decyzja #!$%@?ła wszystko, bo konsekwencją był gułag, totalnie bez sensu, tylko po to, żeby wywołać konflikt między nimi.
  • Odpowiedz