Wpis z mikrobloga

markowe filamenty, np. spectrum, fiberlogy

I od nowa cała kalibracja pod tylko jedną szpulkę filamentu. Już bym wolał jakiś tani co mam i znam. Ale to ja.
@mozekiedys589: co to znaczy, że jest zajarany? Ma drukarkę? Jaką, FDM, DLP? ¯\_(ツ)_/¯
@mozekiedys589: kup mu jakiś filament świecący w ciemności (polecam od Print-me) albo jakiś zapas dysz dobrej jakości (od E3D są bardzo dobre tyllo musisz sie dowiedzieć jakich używa teraz bo są różne kształty i wielkości dziurki). Jak masz więcej kasy to raspberry pi żeby mógł sobie zainstalować OctoPrint i puszczać wydruki z komputera bezpośrednio
@mozekiedys589: jeśli jeszcze nie przerabiał drukarki to ja na proponuję jakąś inną niż ma aktualnie podkładkę adhezyjną do stołu - jeśli teraz ma szkło to kupić coś elastycznego albo na odwrót. Tutaj jedyne "szkody" to konieczność wypoziomowanie stołu od nowa.
Albo zestaw wentylatorów noctua + do tego przetwornice napięcia jeśli ma dryg majsterkowicza i lutownicę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Felonious_Gru: co do podkładki adhezyjnej, muszę znać wymiar jego stołu, prawda? Czy jeśli przypadkowo kupię 202x250 to się by nadało

W każdym razie, ma teraz szkło, więc to chyba dobry punkt zaczepienia

i do podkładki wziąłbym chyba tego knipexa
@Felonious_Gru: ale Ender 3 V2 ma bardzo dobre szkło w zestawie
@mozekiedys589: podkładki nie kupuj bo te szkło co było w zestawie jest bardzo dobre. To już lepiej kup kilka rolek filamentów (Plast spaw, Rosa3D, Printme, Spectrum, Fiberlogy, Sevil design) albo filament z domieszką pyłu drzewnego. Mega wydruki wychodzą tylko cenowo jedna rolka filamentu wood to kilka rolek pla albo peg-g.