Wpis z mikrobloga

Cześć no niestety jestem nowy i odkrywam tego typu dobrodziejstwa jak IPTV tvmate etc. W drodze do mnie już jest fire stick 4k max zdaje się że daje to spore możliwości. Czy ktoś nudzi się na tle oraz znajduje jeszcze w sobie takie pokłady cierpliwości by napisać na to dokładnie działa? Ta aplikacja czy kodi nie daje mi dostępu do TV. Trzeba mieć TVmate lub Kodi a oprócz tego jakiś link z kanałami czy tak? One są dodatkowo płatne? Kodi jest lepsze gorsze od TVmate? Jak to wszystko działa? Opiszę mi ktoś jak laikowi?
#tivimate
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tomahawk5000: sam korzystam z tele ale tam rejestracja dla nowych zamknięta (możesz napisać maila na teleelevidenie@protonmail.com że chcesz zapłacić np za pół roku z góry paypalem lub revo). Plusx oferuje podobną jakość ale jest o 1.8euro miesięcznie droższy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tomahawk5000: skoro to nie Polak to raczej po ang. Jeśli będziesz płacił paypalem to wysyłasz pieniądze jako do znajomego/rodziny bez zbędnych opisów za co itp
Ps jeśli oglądasz to na androidzie to tylko #tivimate i to wersja płatna. Crack spowoduje to że za 2tyg będziesz powtarzal wszystko od początku.