Wpis z mikrobloga

W znalezisku o zniszczeniu płotu posłanki PO przez antyszczepów rozpoczął się festiwal popierania wandalizmu, ale również nawoływanie do ostrzejszych akcji wobec "ludzi wprowadzających segregację sanitarną".

protesty nie dadzą nic - pochodzą, pokrzyczą i się znudzi. dopiero jak te gnidy poczują oddech obywateli na własnych karkach to zaczną się zastanawiać czy rzeczywiście mogą wszystko i bez żadnych konsekwencji


link

W odpowiedzi na zawoalowane zachęty do stosowania przemocy (czyt. terroryzmu), napisałem komentarz o treści:

jesteś psychopatą i tak jak Budka powiedział, antyszczepionkowym terrorystą. A właściwie po prostu terrorystą, czego dowiodłeś swoim komentarzem.


Oczywiście komentarz @woldysznator_te_osiemset: został zgłoszony.

Zgadnijcie, który został usunięty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#moderacjacontent #bekazszurow #bekazmoderacji #neuropa #szury
paragonik - W znalezisku o zniszczeniu płotu posłanki PO przez antyszczepów rozpoczął...

źródło: comment_1639851162tQqjrsUeDPYXEbD65POU5b.jpg

Pobierz
  • 18
@paragonik: Jestem zaszczepiony, na PiS nigdy nie głosowałem, a rozumiem tych protestujących. Politycy którzy przez ostatnie lata pokazali jak niekompetentnymi ludźmi są zaczynają się dobierać do podstawowych praw obywatelskich. Cała cywilizacja zachodnia wiekami walczyła o wolności jednostek i ich wspólnymi wysiłkami osiągnęliśmy to co osiągnęliśmy, a teraz mamy się tego wyrzec bo nadeszła pandemia trochę cięższej grypy? W ogóle już się przestałem przejmować pandemią, bo w niekończące się kłamstwa polityków i
@billuscher: Ładne proszenie i protestowanie nie działało dotychczas, wcale mnie nie dziwi że desperaci się posuwają do coraz poważniejszych czynów. Niestety historia pokazuje, że jak rządy bardzo chcą to odbiorą ludziom wszystko. Prawa, majątki, godność, czy życie. Przy okazji tej pandemii rządy nieśmiało próbują kolejny raz odebrać to co poprzednie pokolenia dla nas wywalczyły. Krwawo wywalczyły.
@VeleiN
a) To sprawia ze ludzie sie bardziej antagonizuja przeciw tej idei
b) To nielegalne i mozna za to iść siedzieć
c) Niekotrzy sa takimi wolnosciowcami ktorzy mowia o posiadaniu wlasnej własności i jej ochronie za pomoca broni jak w Texasie a jednoczesnie popieraja takie akcje