Wpis z mikrobloga

@krzykrzy1995: Serial bardzo solidny, widac zwiekszony budzet wzgledem pierwszego sezonu.
Czytanie 'bulu dupy' wykopkow rowniez niesamowicie zabawne, traktuje to jako czesc rozrywki zwiazanej z serialem ( ͡° ͜ʖ ͡°) dziekuje Netflix

Tak, czytalem ksiazki, gralem w gry... Po prostu rozumiem z czym jest zwiazane slowo 'adaptacja' i zdecydowanie nie chcialbym miec przeniesionych ksiazek 1 do 1. Ksiazki swoja droga, serial swoja i tak powinno byc.
  • Odpowiedz
@krzykrzy1995: ja mam ból dupy o makijaż Ciri, dodatkowo zrobili z wiedźminów pijaków i oberwancow. Wątek z Leszym z dupy ale mogli to zrobić mniej uwłaczające dla Eskela. W książce kaer Morhen i sami wiedźmini byli inni. Byli bardziej pragmatyczni i świadomi swojego konca a tutaj to banda oberwancow. A to dopiero 2 odcinek xD
  • Odpowiedz
@krzykrzy1995: ja ogólnie turbofan jestem bo i książki kilka razy czytane i w nowym roku znowu wszystko od początku zamierzam i wszystkie gry po kilka razy na 100% i nawet teraz znowu nawet na switchu odpaliłem, a sezon drugi mi się bardzo podobał i o wiele lepszy niż 1 gdzie ktoś kto nie czytał książek miał mindfucka z linia czasowa.
  • Odpowiedz