Wpis z mikrobloga

to polskie głupie #!$%@? społeczeństwo PO - uwalone bo zwiększyło wiek emerytalny co poprawiłoby sytuacje ekonomiczną Polski, ale #!$%@? nie małpa jeść małpa pić daj małpie 1 banana teraz, a nie 2 banany później małpa głodna. tymczasem pis #!$%@? takie akcje, że to się #!$%@? w głowie nie mieści ja #!$%@?ę... #bekazpisu #polska
Pobierz
źródło: comment_1639781278kzTogV9HDaN9LCF92Pa39w.jpg
  • 9
@Krytek: A czy zwiększenie wieku emerytalnego dotyka Cię osobiście, tzn, jesteś w grupie osób którym właśnie zwiększono ilość lat które jeszcze przepracuje? Czy jesteś w mlodym/średnim wieku i wyjebongo że jakaś część społeczeństwa musi odłożyć myślenie o emeryturze i jeszcze trochę popracować?
@Kolorowezworki: Noo, brawo! Ktoś ma inne zdanie więc naturalnie musi być za pisem i czerpać wiedzę z reżimowych telewizji, piękny okaz pieniacza xD Zanim ty czy ja dożyjemy wieku emerytalnego to ani pieniędzy ani instytucji nie będzie i wszystko co dziady wypracują na młodsze pokolenia przepadnie, nie wiem na co ty liczysz skoro czy rządzić będzie po czy pis to i tak efekt będzie ten sam, bo to bandy pełne pajaców.
@Deathstroke: Ale jest dokładnie na odwrót. Jakbyś przeczytał to co napisałem i pomyślał, to byś może zrozumiał. Mamy niż demograficzny. Wiek emerytalny musiał zostać podniesiony i jeśli PO by tego nie zrobiło to zrobił by to PiS pewnie.

Nie chodzi o kwestie odmienności zdania a o umiejetność myślenia logicznie - a w przypadku jej braku mogę podejrzewać, ze mam do czynienia z pisorem
@Kolorowezworki: Pytałem czy dotyka Cię podniesienie wieku emerytalnego osobiście, czy jeszcze dużo czasu do tego momentu upłynie, że wykazujesz poparcie dla jego podniesienia. Czy jest to słuszne czy nie, nie jestem do końca pewny, bo to wciąż nie jest rozwiązanie problemu a jedynie złagodzenie skutków kryzysu w systemie emerytalnym a i tak pewnie nie obejdzie się bez państwowych dotacji. Nieprzewidziana pandemia i tak nas położyła, więc uważam że jest potrzebna skuteczniejsza