Aktywne Wpisy

Kefir91 +288
Jakbyście jeszcze nie wiedzieli, to Reksin ruszył z posesji z ulicy Piaskowej został odnaleziony.
#fredikamionka #heheszki #humorobrazkowy #analfabetyzm
#fredikamionka #heheszki #humorobrazkowy #analfabetyzm
źródło: image_picker_0ABA9C5C-A774-4093-8637-6A92688DC8F4-40929-0000062248CECA45
Pobierz
InzynierSieci +259





1. Na niskim gainie i dużej odległości było słychać mlaskanie i wdychanie powietrza przez usta, przy noise reduction z profili wdychania i mlasków pogorszyło się znacząco audio. Jak sobie z tym radzić? Stanąć dalej od mikro i głośniej mówić?
2. Jak w ogóle zacząć ładniej mówić i czytać? Nie mam tu na myśli starannego czytania, a bardziej naukę innego wymawiania spółgłosek w kombinacjach "kl" (np. słowo "klin" brzmi mokro, w sensie nie wiem nawet jak to opisać) "pr" "st" itp. Jak usłyszałem się na tym audio to tragicznie to brzmi, a pewnie mówię tak na co dzień. Mówić wolniej i szerzej otwierać usta? Są jakieś ćwiczenia na to, czy zostaje logopeda, albo pogodzenie się z losem?
#audacity #audio #podcast #dzwiek #produkcjamuzyki #audiofile
Planuje opracować zbiór dobrych praktyk i dosłownie też rozwiązań dla niektórych skoro już muszą taki syf nagrywać zamiast przynajmniej się odsunąć. Wiele podcastów polskich jest przez to zrujnowanych. Masz jakieś rady, wnioski, rozwiązania?
Piszę do podcastów które słucham i niektórzy jakoś reagują ale inni ignorują - i co najlepsze NIKT z ich redakcji nie słucha