Wpis z mikrobloga

Pomijając całą krzywdę, jaką fas wyrządził rodzinie przez te lata, to najbardziej mnie wk#rwia fakt, że nagrał i udostępnił na swoim kanale, jak pakuje własną matkę za kraty ( z własnej winy i pazerności), ale sam nie chce się dobrowolnie stawić. "Robi nam na złość" - jak to sam powiedział. Przyznaje, na początku cząstka mnie współczuła fasiarzowi swojej głupoty i tego całego więzienia, ale teraz mam nadzieje, że będą go tam przez rok ostro j#bali w kakao. Za to, jak sie teraz zachowuje, mam nadzieje, że będzie miał niezapomniany rok w więzieniu.

Teraz widzicie ostateczną formę obłudnika @daniel-zwierzynski . Wsadził własną matkę za kraty, nie widzi w tym nic złego ( a na pewno nie widzi w tym własnej winy). Świetnie sie bawi, planuje pójść do kina, nagrywa tiktoki, złamał każde słowo, które wczoraj powiedział.

Każdy zna tego obłudnika, ale to, co dzisiaj pokazał przeszło jego samego. Wyszła z niego prawdziwa kreatura. Tak wszystkich przekonywał, że sie stawi, pokaże "charakter" i pójdzie dobrowolnie, a teraz co? Pali głupa przed wszystkimi i robi wszystko, żeby sie nie stawić.

Własna matka poszła, a ten sie w bunkrze chowa, żałosne.
#danielmagical #patostreamy
Mr3nKi - Pomijając całą krzywdę, jaką fas wyrządził rodzinie przez te lata, to najbar...

źródło: comment_1639669209Qz4sreMrrREPI8InbfaxWf.gif

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz