Wpis z mikrobloga

Wczoraj wylądowałem w kokosowym mieście czyli Haikou. Pierwszy dzień w delegacji gdzie pracuje jako Biała Małpa czyli Spokeperson dla dużej firmy. Kokosy są wszędzie, przy ulicy, w sklepach jest nawet osobny dział kokosowy (więcej zdjęć w komentarzach) Był ambitny plan aby robić tu filmy codziennie i publikować codziennie na mój kanał YouTube:To są Chiny DZIENNIK ale na dzień dobry podnieśli mi ciśnienie i nie jestem w humorze. Okazało się ze ulokowali mnie w hotelu klasy business. I mam łazienkę z jucznym kubłem wiec kupsztala musze walić kucając. Nie wiem jakim cudem mnie tam zameldowali bo od lat obcokrajowcy nie mogą mieszkać w tego typu hotelach. Na dzień dobry musze zacząć kręcić gownoburze bo nie pozwolę się tak traktować. Z Chińczykami jest tak ze na ile im pozwolisz to będą próbować przesuwać granice (podobnie jak z dziećmi). Wlane kawusie i na dziendobry zapodam im ze strajku i afery to się ogarną.
#tosachiny #chiny #pracbaza #podrozujzwykopem #zalesie
LuckyStrike - Wczoraj wylądowałem w kokosowym mieście czyli Haikou. Pierwszy dzień w ...

źródło: comment_1639618344FMqZY4jTlPripIqiVviPcf.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
Czyli robotniczym? A tak w ogóle, to ile klas społecznych jest w Chinach?


@KawaJimmiego: nie robotniczym, w robotniczym to mieszka po 6 osób w pokoju ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie jestem socjologiem aby się wypowiadać o klasach społecznych w Chinach ale wiem ze maja kilkaset milionów klasy średniej, najbiedniejsi są starzy ludzie którzy zostali w wioskach na zadupiach ale pomagają im dzieci które wyjechały pracować w miastach.
LuckyStrike - > Czyli robotniczym? A tak w ogóle, to ile klas społecznych jest w Chin...

źródło: comment_16396201817U8lvlw6BjOb2LW4batYbQ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Okazało się ze ulokowali mnie w hotelu klasy business. I mam łazienkę z jucznym kubłem wiec kupsztala musze walić kucając. Nie wiem jakim cudem mnie tam zameldowali bo od lat obcokrajowcy nie mogą mieszkać w tego typu hotelach.


@LuckyStrike: Hotel klasy business z kubłem zamiast sedesu? Obcokrajowcom nie wolno oglądać syfu? Nie do końca rozumiem.
  • Odpowiedz
papierosek do gęby, telefon do ręki i jedziesz :) miliardy Chińczyków potrafią


@kotbehemoth: tyle lat i jeszcze się nie nauczyłem (,)
Ale starym indiańskim sposobem zlokalizowałem toaletę dla niepełnosprawnych i zesrałem się jak biały człowiek. 666
  • Odpowiedz
Hotel klasy business z kubłem zamiast sedesu? Obcokrajowcom nie wolno oglądać syfu? Nie do końca rozumiem.


@KawaJimmiego: nie z kubłem tylko z takim kucanym kiblem, Chińczycy preferują takowe. Jest to o wiele zdrowsze dla wypróżniania.
Tylko te lepsze hotele mogą przyjmować obcokrajowcow bo one rejestrują od razu nas na policji. Tzw. „twarz” chińczyków tez ma znaczenie. Jest zapotrzebowanie w narodzie na tanie hotele ale Chińczycy chcą się pokazać z jak najlepszej
  • Odpowiedz
@Wiesmin: pisze to na podstawie cen w jednej z najbogatszych i najdroższych prowincji. Na biednych zadupiach wciąż można kupić za yuana coś więcej niż zapalniczkę tak jak to jest u nas w Guangzhou
  • Odpowiedz