Wpis z mikrobloga

Czy ze mną jest coś nie tak czy serwis zleceń w #bossa jest taki ułomny?
Założyłem #ikze i po pierwsze gdzie ja mam wpłacić pieniądze? Jest po lewej stronie takie coś jak Rachunki i tam jest napisane Akcje IKZE i jakiś numer pod spodem który wygląda jak numer konta ale pewności nie mam, że to to.
Gdzieś już wyczytałem wcześniej że jak chcę kupić np. zagraniczny ETF to wchodzę na zlecenia->zagranica potem wybieram odpowiednią giełdę na której ETF jest notowany, wpisuję ticker i jest. Tylko teraz jak do cholery mam wpisać cenę jak nie ma ani pół wykresu? Zainstalowałem NOL3 czy jakoś tak. Interfejs jak z lat 90. Myślę sobie trudno ale wreszcie moim oczom ukazały się jakieś wykresy niestety tylko z naszej GPW. Za cholerę nie wiem jak dodać jakąś inną giełdę. Jest taka możliwość? Pomyślałem, że może w apce będzie lepiej ale tam też tylko GPW i za cholerę nie wiem jak dodać inne giełdy.
Mam konto w #xtb i to jest cholera Mercedes klasy S, tutoriale na stronie, system zajebiście przejrzysty, 2 kliknięcia i dodaję dowolny instrument, notowania widać elegancko, a tutaj to jakaś porażka. Szkoda że XTB nie oferuje IKE, IKZE bo bym chętnie założył. Czy w #mbank jest tak samo czy lepiej? Może podeślecie mi jakieś materiały jak to ostrojstwo w #bossa ujarzmić.
  • 2
  • Odpowiedz
Po prostu w BOSSa składasz tylko zlecenie, na wykresy patrz... gdziekolwiek, nawet w google. Szkoda się denerwować, szczególnie że na IKZE raczej nie będziesz uprawiał day tradingu.
  • Odpowiedz