Wpis z mikrobloga

@wika2612: ...i po coś to wrzuciła?...( ͡° ʖ̯ ͡°) Znowu dzisiaj pojawi się kipman i będzie wszystkim wyjaśniał,że to nie tak,to nic złego,że goowno wiemy,nie jesteśmy w temacie,że to nie tak,tylko siak,że Lipińska to postać kryształowa,bo on,oczywiście,zna ją osobiście,itp.I znowu nakarmi nas jedyną słuszną prawdą na temat Matiego i Vanessy...
  • Odpowiedz
@wika2612: kipmann ci wyjaśni,ze się mylisz.( ͡° ͜ʖ ͡°) .Skoro Vanessa się z nią zna,to jest to osoba nieposzlakowana i kryształowa,bo Vanessa tylko z takimi osobami się zna ( ͡° ͜ʖ ͡°) Policzy followersów vanessy,Lipińskiej i Cię uświadomi.Czekaj wieczora,Moja Droga...( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wika2612: Jak donosi Dupelek:

Co więcej, przez jakiś czas regularnie pojawiała się na galach KSW. Wietrzyk jest bowiem jedną z "ring girls", których zadaniem jest "umilanie czasu" widowni podczas przerw między kolejnymi walkami. Jakby tego było mało, Vanessa miała okazję współpracować z samą Blanką Lipińską, która niegdyś parała się rekrutowaniem dziewczyn z ringu. W gronie "znanych" koleżanek nowej uczestniczki formatu TVN7 znajduje się również Sylwia Sz. znana z afery z Jarosławem
  • Odpowiedz
@crazy_frog: aż weszłam w stare posty na jej profilu - 18latka co miesiąc podróżowała w luksusowe miejsca a ktoś gdzieś tu pisal że w domu się nie przelewało. Skoro miała kilkanaście lat starszego faceta to raczej proste - sponsor.
  • Odpowiedz
@Menow: No widać na specjalne wyjścia je miała. Dlatego może się tak obruszyła, że wylądowały w basenie.Choć i pod prysznic potem w nich chodziła, Na początku to nawet na gdybalnie je stawiała, żeby w piachu sieę nie zakurzyły
@Lolek1011: Ona sama mówiła do Matiego, że o te klapki zrobiła awanturę, bo dba o swoje rzeczy bo jej się nie przelewało w domu.
Jak rozmawiała z Fitnesiarą to mówiła, że jej
crazy_frog - @Menow: No widać na specjalne wyjścia je miała. Dlatego może się tak obr...

źródło: comment_163943197335mKMSkwrtGzKV6fkvPos9.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@crazy_frog: dobry filmik...( ͡° ͜ʖ ͡°)Ci,co przyjechali się pokazać,gadają o innej,że przyjechała się pokazać...I jakby pretensje mieli,że pokazuje się trochę lepiej od nich-nie puszcza bąków,nie klnie jak szewc,itp...( ͡° ͜ʖ ͡°) A po tym filmiku,gdzie nawalona fitnesiara bredzi do Vanessy,to ja się nie dziwię,że BanDeras po niej jedzie...( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz