Wpis z mikrobloga

Siema, na dniach planuję kupić jakiegoś e-peta, macie coś polecić?

Przede wszystkim zależy mi na tym, żeby się z niego nie lało, wszystkie, które miałem do tej pory robiły konkurencję Niagarze i więcej liquidu miałem w kieszeniach i na biurku niż w tanku czy w płucach, cały czas trzeba było trzymać w pionie itd. chyba że ja coś robię źle albo taki syf mi sprzedawcy wcisnęli...

Kolejna rzecz to długie wsparcie tj. grzałki łatwo i dostępne przez długi czas, żeby nie było problemów ze znalezieniem takowej, żeby się nie bawić w sprowadzanie nie wiadomo skąd, żeby nie kosztowały milionów i też żebym nie musiał sam robić.
Preferowałbym raczej kita, niż składanie każdej części z innej parafii, bo się na tym nie znam, chyba że ktoś ma chwilę i mi coś złoży, wyjaśni z czym to się je i wgl ;p

Z pozostałych rzeczy, to wiadomo, duże chmury, box, żeby dobrze oddawał smak liquidu, no i żeby wytrzymał lata, bo być może, na co liczę, będzie to mój ostatni sprzęt (chociaż o poprzednim mówiłem to samo, ale jw zaczął przeciekać, stąd post)

Budżet ciężko mi określić, nie chciałbym wydać 500, powiedzmy, że chciałbym się zmieścić w 300, ale jak faktycznie będzie wart, spełni wymogi itd. to trochę mogę dołożyć.

Dodatkowym atutem byłyby linki do sklepów z dostawą, ale nie wiem jak to tam z przepisami i czy w ogóle mogą wysyłać, bo coś kiedyś było na ten temat.

Liczę, że ktoś poleci "wymarzony" sprzęt i nie wciśnie kitu ;p

#epapierosy #epapieros #vape
  • 1