Wpis z mikrobloga

Fajno mi się gr tym K-91-PT i tak myślę żeby robić 268 v4, ponoć podobne czołgi?
I tutaj mam pytanie, czy będę mógł sobie między tymi dwoma niszczycielami przerzucać załogę?
Jakie wyposażenie polecacie do 268 v4 bo z różnych poradników widzę rozbieżności ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wot
  • 5
@k0mar: Nie widzę w nich żadnego podobieństwa, poza tym że oba są radzieckie i oba to TD. K91pt szybko się obraca, 268v4 wolno. Jeden ma dobry dpm, drugi ma alfę. Jeden udaje że ma pancerz, drugi ma realny pancerz ze stallinium. Ale i tak warto zrobić dzika, bo to jeden z niewielu TD X tier, który jakoś się odnajduje na randomach. Załoga w przypadku k91pt działa jak w każdym innym czołgu
@Bioenergoterapeuta czyli załogę mogę sobie robić na k91 i bez problemów przenosić? Bo na razie z premek przenoszę np. strv s1 do X i nie byłem pewny czy to na specjalnych działa, co do wyposażenia na dzika myślałem nad hp boostem, dosyłaczem i ulepszoną konfiguracją za obligacje
@k0mar 268 v4 ? Kiedyś był megakotem. Ja założyłem turbo, ostrogi oraz dosyłacz. Musisz mu polepszyć obrót kadłuba. Na 10 odbijam po 5 k co bitwe, bo mija kolejny rok, a ludzie nadal nie wiedzą, w którą płytę strzelać. Pancerz nadal daje radę. Trzeba chować weakspot na daszku. Ja go lubie, bo to taki trolltank. Prawie każdy przed nim pęka. Czasem trzeba zagrać ostrożniej, ale generalnie jedziesz i rozwalasz.