Wpis z mikrobloga

Hej miraski, jest i drugi #tatuaze znowu powiązany z moją pasją czyli podróżowaniem #autostop

Tatuaż zrobiony w tym samym stylu co ten kajakowy. Wydaje mi się że nawet wyszedł lepiej niż poprzedni. W planie jest jeszcze za miesiąc poprawka pierwszego tj dodanie efektu zachodu słońca jak na tym, bo fajnie to wygląda i mi się podoba. Przy okazji się pewnie doszlifuje wszelkie wybicia tuszu na obu.

Sesja tym razem trwała około 4 godziny i tak jak ostatnio robiła mi ta sama Pani. Jak ostatnio jestem zadowolony również z tej pracy. Już myślę o kolejnych, coś mi świta po głowie między innymi żeby sobie zrobić na kostce włóczykija, ogólnie te tatuaże to zaraziliwa zajawka xD

#chwalesie #rysujzwykopem ( ͡º ͜ʖ͡º)
szaman136 - Hej miraski, jest i drugi #tatuaze znowu powiązany z moją pasją czyli pod...

źródło: comment_1639201152dF7oYEqvjxga8wytDbvc9U.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@szaman136: fajny! a z ciekawości - jaki koszt? bo coś bardzo podobnego mi po głowie chodzi i tak się orientacyjnie zastanawiam na ile sie szykować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@szaman136: co prawda dla mnie #!$%@?, jakoś wolę czarnobiałe ale ważne że tobie się podobają ! Potwierdzam że to zaraźliwe. Kiedyś miałem sobie zrobić jeden i dać spokój. Teraz mam 3 i planuje więcej :d
  • Odpowiedz
  • 1
@januszekkk za jeden 800 zł, myślę że całkiem spoko cena zważywszy że to kolor. Jak pytałem się znajomych którzy mieli w podobnych miejscach to często było powyżej 1k
  • Odpowiedz
@szaman136: Ok. Ale przyjrzyj się postaci. Powinna być delikatniejsza. Przecież ta ręka jest strasznie długa, chyba za kolano. Do tego rozumiem ze ta droga to asfaltowa gdzie jeżdżą auta. Znów postać jest za duża. Wyszło trochę groteskowo.
  • Odpowiedz