Wpis z mikrobloga

Ej Mirki znacie może jakąś wtyczkę do przeglądarki (albo sposób), która pozwala bezpośrednio w tej przeglądarce odtworzyć dany plik muzyczny (bez jego pobierania na dysk), który jest bezpośrednim linkiem do pliku muzycznego?

( Bo nie widzi mi się pobieranie na dysk za każdym razem, by odsłuchać 3 sekundy sampla ( ͡° ʖ̯ ͡°) )

#przegladarki #technologia #opera #chrome #muzyka #informatyka #komputery #pcmasterrace #tworzeniemuzyki
Prezesowaty - Ej Mirki znacie może jakąś wtyczkę do przeglądarki (albo sposób), która...

źródło: comment_1639151138Abzl87Ktbj1M6GBITFe7Z2.jpg

Pobierz
  • 13
@m4g33k: do cache może pobrać, ale chodzi mi o to, bym własnoręcznie nie musiał tego pobierać tylko, żeby np.: wyświetlał się jakiś mini odtwarzacz na stronie, więc pewnie jest do tego potrzebna jakaś wtyczka ¯\_(ツ)_/¯
@ujdzie: Super, że wgl poświęciłeś czas na to, dzięki wielkie ()
Tylko, że jedna strona mnie nie interesuje, a ogl żeby na wszystkich stronach gdzie są takie bezpośrednie linki do plików muzycznych, był "mini odtwarzacz" zamiast standardowego pobierania, wiesz? (,)
@Prezesowaty: no właśnie nie wiem czy tylko o ten wave chodzi, bo próbowałem z obiema wersjami

A co do każdej strony to łatwiejszą opcją jest tworzenie takiego skryptu dla każdej domeny osobno:
1. zaczynasz od @matches
2. musisz znaleźć bezpośredni adres pliku (w FWS jest prosto bo jest podlinkowany bezpośrednio)
3. no i musisz gdzieś dodać odtwarzacz, tutaj jest przy linku, ale możesz sobie znaleźć inny element
@ujdzie: ale wtedy bym musiał tworzyć nowy skrypt do każdej strony, a ja pobieram sample z wieeeelu, więc trochę to rozwiązanie bardzo pod górkę :P Dlatego też myślałem, że istnieje jakaś wtyczka ¯\_(ツ)_/¯