Wpis z mikrobloga

@Chris_Karczynski: Shooterek z ciekawa fizyka i skakaniem na hookach. Kosmiczne call of duty. Jeszcze troche slaba optymalizacja. Trzeba z 1-2 patche. Grafika troche kartonowa. Moze nie tak jak borderlands ale kartonowa. Wyglada ladnie, ale nie mozna powiedziec o tym next-gen. Raczej stara gra opakowana w nowa grafike i fizyke.
@Chris_Karczynski: taki mix dooma i gearsof war. Jak masz 15 lat albo mieszkasz w USA to cię może zachwycić. W innym wypadku takie o do popykania ale raczej nie zapadanie w pamięć. Mutli to okrutnie drewniany movement i długi time to kill. Dla mnie totalnie nie podchodzi i wole np cod coldwar. Ale ludzie maja różne zdania i niektórym się to podoba.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NielegalneKretowisko:

Ma na pewno bardzo dobrze zrobione strzelanie, a tak to zwykly shooter w kampanii. Lokacje sa dosyc biedne. Tunelowe jak w starym Doomie.


Co? Biedne? Tunelowe? Ty wylądowałeś w ogóle już na Zecie? xD

@Chris_Karczynski: j.w. - skala. Ogromne mapy na których jest nasrane obiektów i przeciwników, wszystko płynnie, fajna fizyka i efekty - 2/10. Aha. xD
@Angmac: Ja mam z 2k godzin w Destiny i Destiny 2, wiec myślałem ze to coś takiego, ale początkowo grało mi się słabiutko. Spróbuje jeszcze dziś w nocy

Coś się farmi? Expi? Zdobywa?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@puzonyyx: zdobywasz rdzenie (?) Spartan, by ulepszyć umiejki, zdobywasz umiejki, ulepszasz bazy. Z expa nic nie ma, strzelasz do Wygnańców i w sumie tyle. Dla mnie miodzio, ale też mam trochę w multiku i patrząc na to jak się odbiłem od Halo MCC - niektórym się podoba, innym nie. Te gierki są specyficzne, jak to określają niektórzy "oldschoolowe"
@Angmac: No właśnie po multi takie odnioslem wrażenie, ze to dekadę pod kamieniem spędziło. Okrutnie długi ttk, brak ads w większości (?) broni, przegięte granaty. Póki co nie wiem jak to ugryźć
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@puzonyyx: e, ten TTK nie jest jakoś absolutnie długi - kwestia wprawy, musisz po prostu używać odpowiednich broni, bo tak to będziesz strugać gościa, nawet jak heady jedynie sadzisz. Używaj plazmy, by zbić tarcze, a potem do dobij z normalnej albo granatu. San tym jest podobny lub trochę krótszy niż ten w Apexie. W singlu mam wrażenie, że jest tak o połowę krócej w każdym razie xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@puzonyyx: czy warto? Jeszcze jak. Obecnie jestem na misji The Tower i gra mi się po prostu zajebiście. Musiałem się jednak przestawić z gier typu Doom Eternal i Quake Remaster na inny typ rozgrywki. Wrogowie noszą pancerze, amunicja kinetyczna wymaga sporo trafień w bardziej zabudowanych wrogów. Trzeba używać osłon, czasami przyciągać broń lub znajdźki linką, czasem trzeba się wycofać i zmienić strategię. Ta gra jest zajebista... Te okrzyki podjaranych minionów kiedy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@puzonyyx: no mi się również bardzo podoba Destiny i bieganie po Zecie bardzo ten tytuł właśnie przypomina. Ciśnij do momentu jak po pierwszej strzelaninie na "ziemi" dostaniesz transport do kolejnego punktu. Gra się wtedy otwiera i dostajesz oprócz misji również zadania poboczne. Dla mnie to jest jeden z najfajniejszych shooterów w jakie grałem od dawna, wręcz bym się nawet pokusił o stwierdzenie, że dla tej gry warto było kupić iksa.