Wpis z mikrobloga

@GGrindzior: @klik34: @only: Już wam wszystko mowie koledzy. Family sharing, to rzecz ktora steam wlaczyl w zycie dal steam beta krotko mowiac, musicie dolaczyc do grupy Steam Family Sharing (Wyszukajcie na Steamie), wlaczyc Steam beta updates w ustawieniach steama i czekac na maila od nich a potem znalezc kolege/znajomego what ever wymienic sie pasami wejsc na konto kolegi wylogowac sie zautoryzwac kompy i dzielicie bilbioteki 100% legit :P. A
@Puchalke69: A jak sprawdzić czy już jest włączone, możę zaginął mi email w spamie? Mam w domu drugi komputer z innym kontem i chciałbym mu udostępnić gry.
@only: "Witaj Puchatek Witamy w Family Sharing Beta

Family Sharing Beta

Aby rozpocząć udostępnianie gier na autoryzowanych urządzeniach, podążaj zgodnie z tymi instrukcjami.

Dziękujemy za uczestniczenie w fazie beta! Wypróbuj udostępnianie gier i dołącz do dyskusji, aby opisać swoje opinie. "
@Puchalke69: Z zapowiedzi jasno wynikało, że jeśli ktoś gra w grę udostępnioną z twojego konta, to ty nie możesz grać na tym samym koncie. Rozmyślili się, czy po prostu na potrzeby testów jest to możliwe?
@NoMoRe: To jaki jest sens tego family sharing? W tej chwili uzyskuje ten sam efekt, siostra odpala grę na moim koncie, ja muszę wyłączyć steama, analogicznie jeśli ja chcę w coś zagrać.