Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Potrzebna opinia kogoś z zewnątrz. W październiku zacząłem studia, które rzuciłem po kilku dniach. Widziałem, że nie dam rady z nauką, więc po co to ciągnąć. Zaraz potem znalazłem pracę na magazynie i tak sobie pracuję od tego czasu jako zwykły pracownik fizyczny. Jestem z tej pracy zadowolony, raz, że ją mam, a dwa mam jakieś swoje pieniądze, które odkładam. Niestety mojego podziwu nie podziela matka. Uważa, że marnuję życie i nie dam sobie rady potem. I ja tego nie rozumiem. Przecież rodzic powinien być zadowolony z dziecka, które ma pracę. Czy nie powinien? Wiem, nie jest to super praca, ale wolę to niż nic nie robić i nie mieć żadnych swoich pieniędzy.
#pytanie #pytaniedoeksperta #rodzice

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61b1b20cf6a171000ab1de22
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 4
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: skoro miałeś iść na studia a wybrałeś magazyn to nic dziwnego, że mamie jest przykro. Pewnie masz umiejętności które możesz wykorzystać w innym miejscu za lepsze pieniądze, zamiast marnować zdrowie na widlaku.
Porównywać siebie do osoby która nic nie robi trochę nie ma sensu. Jeżeli nie będziesz się porównywać do lepszych tylko do gorszych praktycznie nigdy nie dostrzeżesz potrzeby zmiany w swoim życiu.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
dumny z czego? Ze dostales prace na magazynie? Rownie dobrze mozesz byc dumny z pracy w MCD. Mozna to robic, ale coz.. Jesli jestes bardziej kumaty to w magazynie zawsze zostaniesz na tym 3k czy ile tam teraz placa. Dlatego mamie jest przykro. Pojsc do roboty to niestety kazdy glupi portafi.
  • Odpowiedz