Wpis z mikrobloga

@Ardeo: Kolki montazowe z wkretami jakiejkolwiek firmy (nir ma znaczeni bo przedmiot jest zajebiscie lekki) beda 100x lepsze niz tasma, tasma odejdzie razem z gladzia po czasie a kolek nigdy, na moje oko bedzie to fi. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@Ardeo: To uzyj kleju montazowego Mamut, naciap sporo to ci chwyci na duzej powierzchni. Jak bedziesz chcial sciagnac to od sciang odejdzie z gladzia a z routera odkleisz. Ale jezeli bylbym toba to bym tak nie zrobil :) wolalbym dziury w scianie (sam tak mam powieszony router). W obu przypadkach jak bedziesz kiedys demontow router to bedziesz musial zagladzic i odmalowac jezeli masz inny kolor niz bialy. A w poprzednim wpisie
  • Odpowiedz
@devandal: jak najbardziej masz rację, tylko w moim przypadku chodzi o wynajmowane mieszkanie i robienie dziurek w czymkolwiek jest mocno niewskazane. Po za tym słowo "ściana" to był skrót myślowy, chodziło mi ściankę wewnątrz jednej z szafek. I dlatego szukałem jakiegoś kompromisu, żeby nie było zbyt mocne, aby nie zniszczyć powierzchni, ale uniosło lekki router. To co wrzuciłem wyżej by było idealne, ale ostatecznie znalazłem pułeczkę dla routera gdzie wygląda ok
  • Odpowiedz